SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Adam straci Asię

O mnie się nie martw 6 sezon. Adam straci Asię

03.03.2017, godz. 19:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 1, Asia (Aleksandra Domańska)
O mnie się nie martw 6 odcinek 1, Asia (Aleksandra Domańska) foto:

Adam (Lesław Żurek) powinien szykować się do rozwodu! W "O mnie się nie martw"6 Asia (Aleksandra Domańska) ewidentnie zacznie czuć coś do Pawła (Marcin Korcz). Radecki jest uparty i wie, jak sprawić jej drobną przyjemność. Córka prawnika nie docenia jednak pomocy męża, który bardzo przejmuje się jej stanem zdrowia. Co wydarzy się w 2 odcinku "O mnie się nie martw"6?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 2, w piątek 10.03.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W "O mnie się nie martw" Asia przeżyła dramatyczny wypadek, a Adam wrócił do Polski, żeby się nią zająć. Ta tragedia ich do siebie zbliżyła, ale tylko jemu się tak wydaje.

- Ten cały wypadek pozwolił mi ją odzyskać - powie Adam Marcinowi w 2 odcinku "O mnie się nie martw"6. Nie wie jednak, że jego żona cały czas cicho wzdycha do Pawła Radeckiego, który cały czas się przy niej kręci.

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon. Po wypadku Asia długo nie dojdzie do siebie

To właśnie przyjaciel Kaszuby nie daje Asi spokoju, a dziewczyna jest już o krok od rozstania z Adamem! Gdy pod koniec 1 odcinka "O mnie się nie martw"6 Paweł "przypadkiem" wpadł na nią w przychodni rehabilitacyjnej jej uśmiech wyraził więcej niż tysiąc słów.

Wiktor (Andrzej Zieliński) czuje, że jego córka robi błąd. Asia mówi ojcu szczerze o swoich uczuciach, a on jedynie prosi, żeby się upewniła - Tylko żeby nie było tak jak z Marcinem - wyzna. Co zrobi Asia? Adam chyba powinien szykować się na najgorsze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: