SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Sylwia odpuści sobie Marcina. Iga żoną prawnika!

O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Sylwia odpuści sobie Marcina. Iga żoną prawnika!

16.05.2017, godz. 17:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

Sylwia (Aleksandra Adamska) zakochała się w Marcinie (Stefan Pawłowski), ale teraz będzie musiała o nim zapomnieć. W 13 odcinku "O mnie się nie martw"6 do Warszawy wróci Iga (Joanna Kulig) i zaciągnie Kaszubę przed ołtarz! Informacja o ślubie zbije siostrę Krzyśka (Paweł Domagała) z nóg. Co dokładnie wydarzy się w finałowym odcinku "O mnie się nie martw"6?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13, w piątek 2.06.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

Sylwia zbliżyła się do Marcina. Wspólna praca i czas spędzany poza nią sprawił, że siostra Krzyśka zakochała się w prawniku. Dziewczyna zacznie mieć nadzieję na wspólną przyszłość, ale wtedy jej marzenia prysną jak mydlana bańka. Do Polski niespodziewanie wróci Iga Małecka.

Ukochana Marcina będzie coś kombinować z Ewą (Katarzyna Maciąg), aż w końcu wprost zapyta Kaszubę - A co ty na to, żebyśmy jutro wzięli ślub? - okaże się, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a prawnik musi jedynie zatroszczyć się o strój.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 11: Marcin i Sylwia coraz bliżej

W dniu ceremonii Sylwia będzie załamana. Zaszyje się w domu i będzie płakać, że jej marzenia legły w gruzach. Paweł (Marcin Kaszuba) zorientuje się, co jest grane i postanowi zafundować koleżance zimny prysznic. Prawnik zawiezie Sylwię pod kościół. Gdy kobieta na własne oczy zobaczy szczęście Igi i Marcina odpuści sobie go i momentalnie o nim zapomni. Pójdzie nawet na skromne wesele, żeby złożyć zakochanym życzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: