SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Co wydarzy się w finale serialu?

O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Co wydarzy się w finale serialu?

26.05.2017, godz. 20:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 12, Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 6 odcinek 12, Iga (Joanna Kulig) foto:

Już za tydzień stacja TVP2 wyemituje finał 6 sezonu "O mnie się nie martw". Co się wydarzy w 13 odcinku "O mnie się nie martw"6? Zaskakujące zwroty akcji i niespodziewany ślub Igi (Joanna Kulig)  i Marcina (Stefan Pawłowski)! Co poza tym wydarzy się w 78 odcinku "O mnie się nie martw" w piątek 2.06.2017 i czy powstanie 7 sezon serialu o prawnikach?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13, w piątek 2.06.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W 13 odcinku "O mnie się nie martw"6 Marcin uczestniczy w sprawie rozwodowej Sylwii (Aleksandra Adamska). Kolejny raz przekonuje się, jak specyficznym człowiekiem jest jej mąż. Kobieta otrzymuje rozwód, lecz Igor (Kamil Kula) zapowiada, że to jeszcze nie koniec.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Sylwia odpuści sobie Marcina. Iga żoną prawnika!

Tymczasem Krzysiek (Paweł Domagała) podejrzewa, że Marta (Katarzyna Ankudowicz) romansuje z jakimś tajemniczym adoratorem i w sekrecie wymienia z nim SMS-y. Na pytanie Małeckiego, czy go zdradza, kobieta gwałtownie zaprzecza. Okazuje się, że ma kłopoty, w które nie zamierza wtajemniczać Krzyśka. Sprawą zajmie się Paweł Radecki (Marcin Korcz). W końcu zdenerwowana Marta wyjawia, że prawdopodobnie jest w ciąży.

I na koniec to, na co wszyscy czekali. W 13 odcinku "O mnie się nie martw"6 Iga wraca do Polski, nic nie mówiąc o tym Marcinowi. Chce zrobić mu niespodziankę, lecz ma wątpliwości, czy Kaszubie spodoba się jej zaskakujący pomysł. Ma jednak nadzieję, że wciąż ją kocha i w końcu wyzna jej miłość przed ołtarzem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: