SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 12: Kamil Kula mężem Sylwii - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 12: Kamil Kula mężem Sylwii - ZWIASTUN

26.05.2017, godz. 17:00
O mnie się nie martw 6 odcinek 12, Igor (Kamil Kula)
O mnie się nie martw 6 odcinek 12, Igor (Kamil Kula) foto:

Kamil Kula dołączył do obsady serialu "O mnie się nie martw"6. Aktor, którego fani seriali doskonale znają tym razem wcieli się w rolę kryminalisty! Serialowy Igor z "O mnie się nie martw" to mąż Sylwii Małeckiej (Aleksandra Adamska). Prawniczka w 12 odcinku "O mnie się nie martw" spotka swojego wybranka - jak dalej potoczą się ich losy?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 12, w piątek 26.05.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"6 w Warszawie zjawiła się Sylwia. Siostra Krzyśka szybko wkupiła się w łaski Marcina i zaczęła pracę w jego kancelarii. Małecka zyskała sympatię prawnika i dzięki temu mogła liczyć na jego pomoc w odnalezieniu męża.

Zobacz: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Ślub Igi i Marcina w finale sezonu

W 11 odcinku "O mnie się nie martw" Kaszuba i jego nowa przyjaciółka trafili na trop Igora. Już w 12 odcinku "O mnie się nie martw" Sylwia dostanie zgodę na widzenie się z mężem. W tej roli pojawi się Kamil Kula, którego doskonale znacie z roli Czarka w "przyjaciółkach", czy Szczepana w "Na dobre i na złe".

Czy Sylwia nadal kocha Igora? Czy pomoże mu wydostać się z więzienia? Mężczyzna trafił za kraty przez nieumyślne spowodowanie śmierci - więc sprawa nie jest taka prosta. O wszystkim dowiemy się w finale "O mnie się nie martw"6 przed wakacjami 2017.

Zobacz ZWIASTUN 77 odcinka "O mnie się nie martw">>>

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: