SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Iga zostawi Marcina i wyjedzie do Kalifornii

O mnie się nie martw 6 sezon. Iga zostawi Marcina i wyjedzie do Kalifornii

27.02.2017, godz. 08:54
O mnie się nie martw odcinek 9 Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw odcinek 9 Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

"O mnie się nie martw"6 bez Igi Małeckiej (Joanna Kulig)? Niestety tak... Wiadomo już, że w nowych odcinkach ukochana Marcina (Stefan Pawłowski) postawi na karierę i zostawi ukochanego w Warszawie ze swoimi córkami. Od teraz wszystko będzie na głowie Kaszuby, a Małecką będziemy widywać tylko na ekranie jego komputera. W "O mnie się nie martw" miał być ślub, a będzie związek na odległość.

"O mnie się nie martw" 6 sezon, nowe odcinki już od marca 2017 w TVP2

W finałowym odcinku "O mnie się nie martw"5 Iga i Marcin nie wzięli ślubu, bo przez wypadek Asi (Aleksandra Domańska) spóźnili się na własną ceremonię. Dla ich fanów mamy złe wieści - powtórki z wesela nie będzie. W 6 sezonie "O mnie się nie martw" zakochani postanowią żyć na kocią łapę, a na dodatek Iga zamarzy o karierze.

Zobacz więcej: O mnie się nie martw 6 sezon. Iga Małecka znika z serialu?!

Jak podaje "Świat seriali" Małecka przyjmie ciekawą ofertę pracy za granicą i bez wahania wyjedzie zostawiają Oliwkę (Oliwia Dąbrowska) i Helenkę (Maja Kwaśny) pod opieką Marcina. Kaszuba będzie musiał zająć się domem, kancelarią i Krzyśkiem (Paweł Domagała), którego nie opuszczą problemy. Czy taki związek na odległość ma szansę? A może w premierowych odcinkach "O mnie się nie martw" w TVP2 będziemy świadkami spektakularnego rozstania prawnika z ukochaną?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: