SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 sezon. Czy będzie kolejny sezon?

O mnie się nie martw 6 sezon. Czy będzie kolejny sezon?

27.11.2016, godz. 15:41
O mnie się nie martw odc 1 Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw odc 1 Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

Szczęśliwe zakończenie w 13 odcinku "O mnie się nie martw"5 oznacza, że nie będzie kolejnego sezonu? Fani liczą na 6 serię przygód Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski), ale może być różnie. Wiele wskazuje na to, że wiosną 2017 w TVP2 "O mnie się nie martw" zastąpi inny serial...

"O mnie się nie martw" czy będzie 6 sezon?

Nie będzie kolejnego sezonu "O mnie się nie martw"? Joanna Kulig i Stefan Pawłowski odwiedzili studio "Pytania na Śniadanie" i zostali zbombardowani pytaniami. Nie mogło zabraknąć fundamentalnego pytania - co dalej? Aktorzy zdradzili, że są już bardzo zmęczeni pracą na planie, ale mimo wszystko mają nadzieję, że powstaną nowe odcinki.

-Ten serial bardzo dobrze się przyjął. 5 transza zwiększyła swoją oglądalność. Miejmy nadzieję, że to będzie się rozwijało - powiedziała Joanna Kulig w studiu TVP2.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Ślub Igi i Marcina w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

Na 6 serię "O mnie się nie martw" liczą też fani. W sieci nie brakuje oczywiście komentarzy, które dają nam jasno do zrozumienia, że internauci są ciekawi dalszych losów ulubionych bohaterów.

"Mam nadzieję, że będzie kolejny sezon"

"Mam nadzieję że to nie koniec tego serialu. Że zobaczymy dalsze losy bohaterów"

"Będzie bo musi! I kolejny sezon też no bo jeszcze ślub Trytytki i Krzysia, pani Irenki noi co tam u Ewy i Łukasza!"- piszą fani. A jak będzie? O tym przekonamy się za jakiś czas. Producenci "O mnie się nie martw" mają swoje tajemnice.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: