SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6 odcinek 13, Ślub Igi i Marcina w finale sezonu!

O mnie się nie martw 6 odcinek 13, Ślub Igi i Marcina w finale sezonu!

14.05.2017, godz. 15:45
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

Niespodzianka! Iga (Joanna Kulig) ostatnie miesiące spędziła za granicą zostawiając rodzinne i zawodowe obowiązki tylko na głowie Marcina (Stefan Pawłowski). W "O mnie się nie martw"6 Kaszuba zaczyna mieć tego dość, ale ukochana szykuje dla niego niespodziankę. W ostatnim 13 odcinku "O mnie się nie martw"6 Małecka wróci do Warszawy i spróbuje zaciągnąć ukochanego przed ołtarz! Uda jej się? Czy tym razem ślub Igi i Marcina dojdzie do skutku?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13, w piątek 2.06.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

Finał 6 sezonu "O mnie się nie martw" zbliża się wielkimi krokami. Fani z pewnością byli załamani faktem, że Iga wyjechała i cała seria rozgrywała się bez jej udziału. Na szczęście Małecka jeszcze się pojawi! W 13 odcinku "O mnie się nie martw"6 ukochana Kaszuby wróci do Warszawy i zrobi mu wielką niespodziankę!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 11: Marcin i Sylwia coraz bliżej

Iga wróci bez zapowiedzi i będzie miała nadzieję, że tym razem spotka się z prawnikiem przed ołtarzem. Małecka wszystko sama zaplanuje, ale czy jej plan się powiedzie? Są dwie możliwości. W finale "O mnie się nie martw"6 albo będziemy świadkami pięknego ślubu i wspaniałego powrotu Waszej ulubionej zakochanej pary, albo... Iga wróci do domu i zastanie Marcina w towarzystwie Sylwii (Aleksandra Adamska), której ewidentnie wpadł w oko. Wtedy cały plan legnie w gruzach. Trzymamy kciuki za Igę!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: