SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 6, odcinek 13: Fałszywa ciąża, kradzież i seks. Ostatni odcinek sezonu!

O mnie się nie martw 6, odcinek 13: Fałszywa ciąża, kradzież i seks. Ostatni odcinek sezonu!

02.06.2017, godz. 13:05
O mnie się nie martw 6 odcinek 13, Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 6 odcinek 13, Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: TVP

W ostatnim odcinku 6 sezonu serialu "O mnie się nie martw" widzom nie zabraknie emocji! Marta (Katarzyna Ankudowicz) okaże się być w ciąży i popełni przestępstwo, z którego w 13 odcinku serialu "O mnie się nie martw" będzie bardzo trudno jej się wyplątać. Co wydarzy się w 13 odcinku 6 sezonu "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" 6 sezon odcinek 13, w piątek 2.06.2017 o godzinie 20:40 w TVP2

W ostatnim odcinku serialu "O mnie się nie martw" oprócz powrotu Igi (Joanna Kulig), widzów zaskoczy ciąża Marty, przez którą dopuściła się kradzieży i w 13 odcinku serialu "O mnie się nie martw" srogo za to zapłaci! Będzie szantażowana przez ochroniarza nagraniami z monitoringu. Zboczeniec będzie chciał, aby za nie ujawnienie filmów pracodawcy, przespała się z nim!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon, odcinek 13: Sylwia odpuści sobie Marcina. Iga żoną prawnika!

Zdesperowana Marta w 13 odcinku 6 sezonu serialu "O mnie się nie martw" w końcu zacznie opowiadać najbliższym o zaistniałej sytuacji... Oraz o ciąży! Szkoda, że Krzysiek (Paweł Domagała) dowie się o dziecku ostatni. Po powrocie do domu w 13 odcinku serialu "O mnie się nie martw" Marta ponownie zrobi test ciążowy, który okaże się być negatywny! Najwyraźniej pierwszy dał fałszywy wynik. Szkoda tylko, że Marta do czasu przeprowadzenia drugiego badania moczu, już nastawi się na bycie matką, o czym nie omieszka powiedział ukochanemu. Krzysiek zaprosi ją do sypialni, aby spełnić pragnienie Marty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: