SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online OSTATNI odcinek 13 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online OSTATNI odcinek 13 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

25.11.2016, godz. 17:59
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

''O mnie się nie martw'' 5, ostatni, odcinek 13 (odc. 65) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 13 w TVP2 premiera w piątek 2.12.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 13 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 13 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon ostatni odcinek 13 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon ostatni odcinek 13 (odc. 65) - streszczenie, co się wydarzy?

Przygotowania do ślubu Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) zmierzają ku końcowi. Matka Małeckiej rządzi od rana w mieszkaniu, zestresowany ojciec ukrywa się do Krzyśka (Paweł Domagała), a pani Irenka (Hanna Śleszyńska) ujawnia swoją tajemnicę z przeszłości. W kancelarii zjawia się nietypowa klientka, która Kaszuby oznajmia zaskoczonemu Markowi (Krzysztof Stelmaszczyk), że porwała dziecko i nie ruszy się, dopóki on jej nie pomoże. Tymczasem Marcin już nie może się doczekać sakramentalnego tak. Dogląda czy wszystko jest przygotowane jak należy. Spotyka się też z Adamem (Lesław Żurek). Mężczyzna wyznaje koledze, że Aśka (Aleksandra Domańska) zaprzeczyła jakoby cokolwiek wiązało ją z Radeckim, a on ufa swojej żonie. Paweł (Marcin Korcz) nie zamierza jednak wycofać się bez walki. Zjawia się w restauracji Aśki, gdzie dochodzi do konfrontacji z Adamem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: