SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 9 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 9 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

21.10.2016, godz. 17:59
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 9 (odc. 61) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 9 w TVP2 premiera w piątek 28.10.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 9 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 9 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 9 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 9 (odc. 61) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem (Stefan Pawłowski). Ewa namawia ją, by wykazała się cierpliwością. Oliwka (Oliwia Dąbrowska) prowadzi ożywioną internetową korespondencję z Kubą. W końcu umawia się z nim na spotkanie pod szkołą. Niestety kolega się spóźnia. Rozżalona Oliwka dzieli się z matką historią tej znajomości. Iga obawia się, że chłopak może nie być tym, za kogo się podaje. Informuje o wszystkim Marcina i Krzyśka (Paweł Domagała). Tymczasem Krzysiek musi odebrać elektrośmieci od sąsiadów Marty (Katarzyna Ankudowicz). Nie chce jednak spotkać dawnej ukochanej. Niestety, wydarzenia na klatce schodowej przybierają nieoczekiwany obrót. Łukasz (Jan Wieczorkowski) pomaga Idze w opiece nad dzieckiem Ewy (Katarzyna Maciąg). Matka malucha nie jest zachwycona tym pomysłem. Tymczasem Marcin prowadzi sprawę o pobicie. Matka nie może pogodzić się z tym, że jej syn związał się ze swoją korepetytorką. Gdy wydaje się, że sprawa jest zakończona, wychodzą na jaw kolejne fakty.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: