SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 8 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

14.10.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 7 pani Irenka (Hanna Śleszyńska)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 7 pani Irenka (Hanna Śleszyńska) foto:

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 8 (odc. 60) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 8 w TVP2 premiera w piątek 21.10.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 8 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 8 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 8 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 8 (odc. 60) - streszczenie, co się wydarzy?

Oliwka (Oliwia Dąbrowska) poznaje na czacie Kubę. Iga (Joanna Kulig) jest zła na swoich rodziców o to, że nie skonsultowali z nią zakupu komputera dla wnuczek. Po ostatniej kłótni kobieta unika Marcina (Stefan Pawłowski). Tymczasem on wraz z Pawłem (Marcin Korcz) zajmuje się sprawą Nataszy (Aleksandra Bednarz) i Maryli (Agata Wątróbska), które chcą zakończyć biznesową współpracę. Krzysiek (Paweł Domagała) prosi Irenkę (Hanna Śleszyńska) o zrobienie kilku zdjęć na portal randkowy. Zarzycki wypytuje córkę, dlaczego nie odbiera telefonów od męża. Okazuje się, że ma ona żal o jego wyjazd. Iga decyduje się na poważną rozmowę z Markiem Kaszubą (Krzysztof Stelmaszczyk). Chce wiedzieć, czy nadal uważa on ją za nieodpowiednią partnerkę dla syna. Paweł zabiera Aśkę (Aleksandra Domańska) do parku, gdzie czeka na nią miła niespodzianka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: