SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 7 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

07.10.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 7 (odc. 59) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 7 w TVP2 premiera w piątek 14.10.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 7 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 7 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 7 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 7 (odc. 59) - streszczenie, co się wydarzy?

 

 

Lucyna (Agnieszka Pilaszewska) zauważa Igę (Joanna Kulig) wychodzącą w szlafroku z mieszkania Krzyśka (Paweł Domagała). Dochodzi do wniosku, że byli małżonkowie mają ze sobą romans. Małecki śmiertelnie obraża się na Igę, gdyż przez nią Marta (Katarzyna Andukowicz) zastanawia się nad przyjęciem jego oświadczyn. Prosi Kaszubę, by został jego pełnomocnikiem i reprezentował go w kontaktach z dawną ukochaną. Tymczasem Małecka usiłuje spokojnie porozmawiać z Marcinem, niestety wszyscy im w tym przeszkadzają. Gdy w końcu to się udaje, wywiązuje się między nimi awantura. Po ciężkim dniu każde idzie w swoją stronę - Iga do Ewy (Katarzyna Maciąg), a Marcin do Krzyśka. Pani Irenka (Hanna Śleszyńska) z pomocą Lucynki szykuje się na randkę. Z kolei w restauracji Paweł (Marcin Korcz) przysłuchuje się nerwowej rozmowie telefonicznej Aśki (Aleksandra Domańska) z klientem. Radecki próbuje pomóc dziewczynie, ale ona bierze go za podrywacza..

 

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: