SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

30.09.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 sezon, odcinek 6, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz)
O mnie się nie martw 5 sezon, odcinek 6, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 6 (odc. 58) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 6 w TVP2 premiera w piątek 07.10.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 6 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 6 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 6 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 6 (odc. 58) - streszczenie, co się wydarzy?

Marek (Krzysztof Stelmaszyk) zapowiada Renacie (Katarzyna Gniewkowska), że nie będzie już układać życia swojemu synowi. Paweł (Marcin Korcz) dogryza Marcinowi (Stefan Pawłowski), mówiąc, że Iga (Joanna Kulig) na stare lata będzie podobna do matki. Później w obecności mecenasa Kaszuby broni Chęcińskiego. Witek (Sławomier Orzechowski) bierze się za remont mieszkania Igi i Marcina. Maluje pokój na kolor inny niż ustalił z właścicielami lokum. Lucyna (Agnieszka Pilaszewska) namawia Igę, by przyjęła posag. Okazuje się, że to Kaszuba nie chce wsparcia rodziców ukochanej. Sytuacja się zaognia, gdy mecenas prosi Witka, Lucynę i swoją matkę, by nie wtrącali się w życie jego i Igi. Irena mówi Krzyśkowi (Paweł Domagała) o swojej pierwszej miłości. Małecki z pomocą byłej teściowej postanawia odnaleźć mężczyznę. Tymczasem Radecki zamawia rowerek stacjonarny do kancelarii, by pomóc pracownikom rozładować napięcie. Marta (Katarzyna Andukowicz) waha się, czy wychodzić za rozwodnika. Podpytuje Igę, co było przyczyną jej rozstania z Krzyśkiem.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: