SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 4 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 4 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

16.09.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig) foto: vod.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 4 (odc. 56) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 4 w TVP2 premiera w piątek 23.09.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 4 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 4 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 4 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 4 (odc. 56) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) spotyka się na kawie z mężczyzną, który jak sądzi jest sponsorem Patrycji. W tajemnicy przed sponsorem dzwoni do Jurka i umawia się z nim w tym samym lokalu. W trakcie rozmowy dołącza do nich młoda, bardzo atrakcyjna dziewczyna, która twierdzi, że towarzysz Igi jest jej winien pieniądze. Sponsor Patrycji (Zuzanna Grabowska) z początku jest zakłopotany, ale szybko odzyskuje kontrolę nad sytuacją. Iga oszukuje go, że także jest zainteresowana wejściem w taki układ i chce wiedzieć, na jakich zasadach może to zrobić. Podczas gdy mężczyzna udziela Idze rad, do kawiarni wchodzi Jurek. Obaj są zaskoczeni, gdy Małecka informuje ich, że mają wspólną dziewczynę. W tym czasie Krzysztof (Paweł Domagała) umiera z niepokoju o byłą żonę. Martwi się, że Iga naraża się dla niego, ale jednocześnie jest bardzo wzruszony bezinteresowną pomocą bliskich.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: