SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

09.09.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig) foto: vod.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 3 (odc. 55) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 3 w TVP2 premiera w piątek 16.09.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 3 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 3 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 3 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 3 (odc. 55) - streszczenie, co się wydarzy?

Sprawę Krzyśka (Paeł Domagałą) przejmuje prokurator Izdebska, która słynie ze swojej niechęci do mężczyzn. Dla Małeckiego jest to wyjątkowo niekorzystna sytuacja. Iga (Joanna Kulig) prosi Pawła, by spotkał się z Patrycją (Zuzanna Grabowska). Gdy prawnik domaga się zapłaty za przysługę, Małecka mówi, by zapomniał o jej sprawę i zwraca się o pomoc do Łukasza (Jan Wieczorkowski). Spotkanie zostaje zaaranżowane w kawiarni. Patrycja przez całą rozmowę utrzymuje, że proces dotyczący usiłowania gwałtu dotyczy jej koleżanki, jednocześnie podpytuje Łukasza, na jakie pytania powinna być przygotowana podczas przesłuchania. Krzysiek ma tremę, gdyż planuje oświadczyny. Prosi o radę Marcina (Stefan Pawłowski), by dobrze wypaść przed Martą (Katarzyna Ankudowicz). Tymczasem właścicielka mieszkania, które Marcin i Iga wynajmowali kategorycznie odmawia zwrotu kosztów remontu. Twierdzi, że mecenas nie poinformował jej o swoich planach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: