SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 2 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

02.09.2016, godz. 18:29
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig) foto: vod.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 2 (odc. 54) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 2 w TVP2 premiera w piątek 9.09.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 2 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 2 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 2 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 2 (odc. 54) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig) próbuje pomóc byłemu mężowi. Poznaje rozkład zajęć Patrycji, kobiety, która oskarżyła Krzyśka (Paweł Domagała) o próbę gwałtu. W ślad za nią udaje się do kosmetyczki, a później do biblioteki. Tam próbuje pomówić. Rozmowę przerywa sms od byłego partnera Patrycji Jerzego. Mężczyzna czeka na kobietę przed budynkiem. Iga, która obserwuje ich burzliwe spotkanie, w pewnym momencie podbiega do Patrycji pod pretekstem zostawionych karteczek i długopisu.

Marta (Katarzyna Ankudowicz) siedzi w pracy jak na szpilkach, gdyż jest ciekawa, jak wypadnie prowokacja Małeckiej. W końcu idzie pod bibliotekę, ale przez nieuwagę wpada pod rower. W tym czasie Marcin (Stefan Pawłowski) zajmuje się sprawą Uli, która pozywa córkę Kamilę. Klientka przez cztery lata wysyłała dziewczynie pieniądze, by ta miała z czego utrzymać się na studiach. Okazuje się jednak, że Kamila rzuciła naukę po dwóch miesiącach, by spełniać swoje marzenia. Na rozprawie obecny jest Paweł, który chce się przekonać, czy kolega ze studiów wciąż jest w formie. Za namową Igi Marcin proponuje Łukaszowi (Jan Wieczorkowski), by zajął się udzielaniem darmowych porad prawnych w kancelarii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: