SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

18.11.2016, godz. 17:59
O mnie się nie martw 5 odcinek 4. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odcinek 4. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: SUPEREXPRESS

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 12 (odc. 64) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 12 w TVP2 premiera w piątek 25.11.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 12 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 12 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 12 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 12 (odc. 64) - streszczenie, co się wydarzy?

Trwają przygotowania do ślubu Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). Małecka nie dość, że nie może brać w nich udziału, to jeszcze musi przeprowadzić się tymczasowo do Krzyśka (Paweł Domagała). Sprawą interesują się Ewa, pani Irenka(Hanna Śleszyńska) oraz mama Igi. Z kolei Marcin próbuje zasięgnąć informacji na temat relacji Joanny i Pawła (Marcin Korcz), ale kobieta nie daje się podejść. Informacja o tym dociera do Radeckiego, który w mocnych słowach daje przyjacielowi do zrozumienia, by nie wtrącał się w jego życie. O Pawle i Joannie dowiaduje się też Zarzycki, który dzwoni do Adama i radzi, by jak najszybciej zjawił się w Polsce i pilnował swojego małżeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: