SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 11 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

04.11.2016, godz. 17:59
O mnie się nie martw 5 odcinek 9, Aia (Aleksandra Domańska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odcinek 9, Aia (Aleksandra Domańska), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto:

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 11 (odc. 63) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 11 w TVP2 premiera w piątek 18.11.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 11 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 11 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 11 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 11 (odc. 63) - streszczenie, co się wydarzy?

Szczęśliwy Marcin (Stefan Pawłowski) oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką (Joanna Kulig). Paweł (Marcin Korcz) jako jedyny nie spieszy z życzeniami dla przyszłego pana młodego. Uważa bowiem, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem do restauracji Aśki (Aleksandra Domańska). Radecki próbuje ukryć przed kolegą, że doskonale zna ten lokal. Kaszuba jednak dość szybko rozszyfrowuje jego gierki. Tymczasem Joanna oferuje prawnikowi, że może zorganizować jego ślub. Marta (Katarzyna Ankudowicz) za namową Marcina postanawia ostatecznie rozmówić się z Krzyśkiem (Paweł Domagała). Z kolei u pani Irenki (Hanna Śleszyńska) zjawia się lekarz, który na skutek zabawnego zbiegu okoliczności, oskarża kobietę o spisek. W kancelarii zjawia się klient, który okazuje się złodziejem. Ewa i Łukasz, którzy padli jego ofiarą próbują namierzyć przestępcę. Przy okazji spędzają ze sobą dzień.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: