SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 10 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

28.10.2016, godz. 17:59
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska) foto:

''O mnie się nie martw'' 5 odcinek 10 (odc. 62) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie po emisji w telewizji. "O mnie się nie martw" 5 odc. 10 w TVP2 premiera w piątek 04.11.2016, godz. 20.40. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 5 odcinek 10 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl jest płatny. "O mnie się nie martw" 5 odcinek 10 w internecie - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 5 sezon  odcinek 10 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 10 (odc. 62) - streszczenie, co się wydarzy?

Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała) i Marcin (Stefan Pawłowski) chcą złapać na gorącym uczynku pedofila, który może zagrażać Oliwce (Oliwia Dąbrowska). Małecki pisze w imieniu dziewczynki wiadomość do jej internetowego znajomego, by zwabić go w pułapkę. Matka Oliwki w obawie o bezpieczeństwo córki, pozostaje w kontakcie z policją. Marta (Katarzyna Ankudowicz) próbuje przeprosić Krzyśka za swoją bolesną pomyłkę, ale niedoszły narzeczony pozostaje nieugięty. Pani Irenka (Hanna Śleszyńska) postanawia zwrócić na siebie uwagę przystojnego lekarza kardiologa, ale on wydaje się nieczuły na jej wdzięki. W kancelarii Zarzycki&Kaszuba zjawia się Aśka (Aleksandra Domańska), która prosi o pomoc prawną Marcina. Przypadkiem wpada na Pawła (Marcin Korcz) i tak dowiaduje się, że pracuje on w kancelarii ojca. Przed Marcinem jednak udają, że spotkali się pierwszy raz.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: