SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin przełożą ślub

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin przełożą ślub

02.09.2016, godz. 20:37
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

Ślub głównych bohaterów serialu "O mnie się nie martw" to wydarzenie, na które czekają wszyscy widzowie. Ale Iga Małecka (Joanna Kulig) jednak nie jest w ciąży z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski), więc zakochani nie mają się co śpieszyć. W 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin przyznaje się jednak ukochanej, że coraz częściej myśli o ich ślubie i hucznym weselu.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Iga i Marcin z "O mnie się nie martw" wreszcie wezmą ślub? Na razie zakochani nie wyznaczyli nawet daty i nic nie wskazuje na to, by miało to szybko nastąpić. Są razem szczęśliwi, dobrze im się mieszka w nowym mieszkaniu, więc pośpiech nie jest im do niczego potrzebny. Tym bardziej, że w 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" okazuje się, że wbrew wcześniejszym podejrzeniom Iga nie jest w ciąży.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon online odcinek 1 na vod.tvp.pl w internecie za darmo od 22.08.2016

Narzeczeni wybierają się jednak na romantyczny ślub nad Wisłą. Tego dnia bowiem na ślubnym kobiercu stają Ewelinka (Ewelina Serafin) i Jacek (Dawid Zawadzki), przyjaciele Krzyśka Małeckiego. Kaszuba nie jest jednak zachwycony udziałem w uroczystości - nie zna przecież aż tak dobrze pary młodej. Iga przekonuje go jednak, że skoro dostał zaproszenie, to nie wypadało odmówić.

Przy okazji zakochani ucinają sobie pogawędkę na temat tego jak w przyszłości będzie wyglądał ich ślub. - My nie musimy być rozsądni, prawda? - pyta Igę gdy ta wspomina, że Ewelinka i Jacek zrezygnowali z wesela, by mieć pieniądze na wynającie mieszkania.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki zniszczy miłość Igi i Marcina

Małecka tylko się uśmiecha, bo widzi błysk w oczach narzeczonego. - To zależy, a co masz jakiś konkretny plan? Kaszuba delikatnie sugeruje, że myśli o hucznej ceremonii - ślubie i weselu z prawdziwego zdarzenia. - A ty? Mówiłaś, że nie musimy się śpieszyć ze ślubem
- Bo nie musimy, a co żałujesz?
- Nic straconego... - dodaje tajemniczo Marcin.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: