SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Córka Igi ofiarą pedofila! Oliwka romansuje z obcymi przez internet

O mnie się nie martw 5 sezon. Córka Igi ofiarą pedofila! Oliwka romansuje z obcymi przez internet

28.10.2016, godz. 12:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska) foto:

Oliwka (Oliwia Dąbrowska) w 9 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie. Gdyby nie przypadek, najpewniej wpadłaby w ręce pedofila, który podszywając się pod dziecko chciał się z nią spotkać! To dopiero poczatek zagrożeń czekających na dziewczynkę w 9 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw"...

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 9 - piątek, 28.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 5 sezonie 9 odcinku "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig) stanie przed ogromnym wyzwaniem - będzie musiała zmierzyć się z naiwością własnej córki, Krzyśkiem odmawiającym współpracy z policją oraz tajemniczym "Kubą", który najprawdopodobniej jest okrutnym pedofilem, tylko czekającym na to, żeby dorwać Oliwkę!

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Joanna Kulig szczerze o pracy w serialu

Oliwka jadąc z Marcinem (Stefan Pawłowski) samochodem powie koleżance, kiedy ta zwróci uwagę na jej makijaż - A to dla Kuby - po czym dziewczynki zaczną chichotać. Kaszuba nie będzie miał bladego pojęcia o tym, że mógł już wtedy zauważyć, że dzieje sie coś niedobrego. Przed szkołą zmyje córce swojej ukochanej makijaż z twarzy.

Natomiast Iga w środku dnia dostanie telefon od zmartwionej nauczycielki Oliwki - kiedy Małecka przyjdzie do szkoły córki okaże się, że dziewczynka pobiła kolegę! Iga dowie się o tym, jak Marcin zmywał makijaż starszej córeczce, a potem od niej samej usłyszy, że nigdzie się nie wybiera. Spytana o powód, odpowie, że czeka na Kubę. 
- Jakiego Kubę? - spyta zdziwiona Małecka.
- Poznasz go jak przyjdzie. Obiecał, że będzie na mnie czekał , teraz, tam - Oliwka wskaże miejsce, w którym miała się zobaczyć z kolegą poznanym na czacie. Żadna z nich nei wie, że z krzaków obserwuje je tajemniczy mężczyzna - przy siatce. O czternastej.
- Oliwko, a to jest chłopiec z naszej szkoły? - spyta nauczycielka.
- Nie, znam go z internetu - odpowie dziewczynka, a Iga zapyta:
- Jak to z internetu? Ile ma lat? - Dziewięć - Póżniej okaże się, że Oliwka wysyłała "Kubie" zdjęcia. Nie tylko zwykłe, na kanapie, ale również takie w wannie! Oprócz tego, podała mu adres zamieszkania swój, czyli również Igi, Helenki i Marcina... Iga wróci do domu z Oliwką i zadzwoni do Krzyśka (Paweł Domagała). Ojciec dziewczynki przyjdzie i zaraz po tym, jak cudem ominie go zawał po tej informacji, wytłumaczy córce, dlaczego źle zrobiła. Po naradzie z Marcinem wszyscy postanowią, że należy sprawę zgłosić na policję.

Prezczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Adam zostawi Asię. Paweł się nią zaopiekuje

Kim tak naprawdę jest "Kuba"? Co za mężczyzna czaił się w krzakach przed szkołą? Czy policja podejmie jakieś kroki w celu ochrony Oliwki? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "O mnie się nie martw.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: