SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Adam zostawi Asię. Paweł się nią zaopiekuje

O mnie się nie martw 5 sezon. Adam zostawi Asię. Paweł się nią zaopiekuje

21.10.2016, godz. 20:35
O mnie się nie martw 5 odcinek 10, Asia (Aleksandra Domańska), Paweł (Marcin Korcz)
O mnie się nie martw 5 odcinek 10, Asia (Aleksandra Domańska), Paweł (Marcin Korcz) foto:

W "O mnie się nie martw" Paweł (Marcin Krocz) już od jakiegoś czasu podrywa Asię (Aleksandra Domańska). Z uporem maniaka odwiedza restaurację, w której pracuje śliczna blondynka i udziela jej darmowych porad prawnych. I choć kolega Marcina (Stefan Pawłowski) dowie się, że Asia jest mężatką, to już w 8 odcinku "O mnie się nie martw"5 wyjdzie na prowadzenie. Okaże się, że Adam (Lesław Żurek) wyjeżdża z Polski!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 8 - piątek, 21.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"5 Paweł zaczął odwiedzać restaurację, w której Asia jest menadżerką. Blondynka najwyraźniej wpadała mu w oko. W 7 odcinku "O mnie się nie martw"5 prawnik udziela nowej koleżance darmowych porad, ale nie wie, że Asia jest córką prawnika. Dopiero po fakcie, kobieta informuje go o wszystkim i nie wchodząc w szczegóły zdradza, że jej ociec ma kancelarię.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin nie chce ślubu z Igą

W 8 odcinku "O mnie się nie martw"5 Asia wyżali się ojcu, że jej mąż Adam wciąż ma długi i planuje wyjechać za granicę, żeby je spłacić. -Nie rozumiem, dlaczego nie może spłacić długu moimi pieniędzmi. Teraz, kiedy wszystko zaczęło się nam rozkręcać. On wyjeżdża i zostawia mnie z tym wszystkim samą.

Córka Zarzyckiego nie potrafi tego zaakceptować, możliwe więc, że Paweł - który z resztą pracuje w kancelarii jej ojca - ruszy do akcji i zaopiekuje się samotną blondyneczką! Oto zapowiedź nowego romansu w "O mnie się nie martw"5 na ekranie TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: