SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek wypowiada wojnę byłej żonie

O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek wypowiada wojnę byłej żonie

14.10.2016, godz. 16:30
O mnie się nie martw 5 odcinek 7, Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 5 odcinek 7, Krzysiek (Paweł Domagała) foto:

Krzysiek (Paweł Domagała) nie wybaczy Idze (Joanna Kulig), że zniszczyła jego związek z Martą (Katarzyna Ankudowicz). W 7 odcinku "O mnie się nie martw"5 Małecki prosi Marcina (Stefan Pawłowski), by od teraz on był jego pośrednikiem w relacjach z byłą żoną. Do niedawna Krzysiek darzył Igę sympatią, ale tego co zrobiła, nigdy jej nie wybaczy! To przez Małecką nie będzie ślubu Krzyśka i Marty w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"5!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 7 - piątek, 14.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"5 Krzysiek odważył się i postanowił poprosić Martę o rękę. To dla niego sekretarka odrzuciła Tomasza (Karol Dziuba), Małecki liczył więc na to, że skradnie jej serce!

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin nie chce ślubu z Igą

Niestety Marta nie jest pewna swoich uczuć. Gdy Krzysiek poprosił ją o rękę ona spanikowała i prosiła Igę o radę. Małecka powiedziała wtedy szczerze, dlaczego rozstała się mężem. W 7 odcinku "O mnie się nie martw"5 Krzysiek wpadnie do kancelarii Kaszuby (Stefan Pawłowski):

-Kaszubo! Zostałeś moim pełnomocnikiem od spraw kontaktu z panią Małecką z domu Gajewską, córką Lucyny i Witolda! Tutaj wypisałem mój cały kalendarz i przedziały czasowe, w ktróch mogę się zajmować dziewczynkami - powie z powagą Małecki.
-Co się właściwie stało? - zdziwi się Marcin, który dopiero później dowie się, że Iga zniszczyła związek Krzyśka i Marty.
-Ja się nie dam stłamsić! Ja się odrodzę! Będę jak ziarno, które owoc wielki wyda.

Co wydarzy się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"5? Czy Marcin uratuje Krzyśka i Martę przed rozstaniem? Czy sekretarka mimo rad Małeckiej zgodzi się na ślub z jej byłym mężem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: