SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga posądzona o romans z byłym mężem

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga posądzona o romans z byłym mężem

08.10.2016, godz. 02:30
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

Kolejne komplikacje w "O mnie się nie martw". Iga Małecka (Joanna Kulig, 34 l.) nie ma łatwego życia. Nie dość, że nie może w żaden sposób dojść do porozumienia z Marcinem (Stefan Pawłowski, 30 l.), to jeszcze w 7 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" na horyzoncie pojawiają się kolejne kłopoty.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 7 - piątek, 14.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 7 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" kiedy Lucynka (Agnieszka Pilaszewska, 51 l.) zauważa Igę wychodzącą w szlafroku z mieszkania Krzyśka (Paweł Domagała, 32 l.), jest pełna podejrzeń. Jest przekonana, że ci dwoje mają romans. A że ta dwójka była kiedyś małżeństwem, wszystko wydaje się jej proste.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł rozdzieli Igę i Marcina?

Myli się jednak bardzo, bo jest wręcz odwrotnie. Krzysiek ma bowiem wielkie pretensje do Igi, że to przez nią Marta (Katarzyna Ankudowicz, 35 l.) zastanawia się nad przyjęciem jego oświadczyn. Nie chce znać swojej byłej żony.

Prosi Marcina Kaszubę, żeby był jego pełnomocnikiem w kontaktach z Igą. Ani młodemu mecenasowi, ani kobiecie nie udaje się jednak spokojnie porozmawiać na ten temat. Wielokrotnie dochodzi do kłótni i mocnej wymiany zdań. Po ciężkim dniu każde rozchodzi się w swoją stronę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: