SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Marta odrzuci oświadczyny Krzyśka

O mnie się nie martw 5 sezon. Marta odrzuci oświadczyny Krzyśka

07.10.2016, godz. 18:30
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz)
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz) foto:

W 6 odcinku "O mnie się nie martw"5 Marta (Katarzyna Ankudowicz) odrzuci oświadczyny Krzyśka (Paweł Domgała), bo Iga (Joanna Kulig) zdradzi jej prawdziwy powód ich rozstania. Małecki będzie załamany i od razu domyśli się, że jego nowa ukochana nasłuchała się głupot od Małeckiej. Co wydarzy się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"5 i czy ślub Marty i Krzyśka jednak dojdzie do skutku?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 6 - piątek, 7.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"5 Krzysiek oświadczył się ukochanej Marcie, ale wciąż czeka na odpowiedź. Czy sekretarka z kancelarii Kaszuby zgodzi się na ślub? Jej rozmowa z Igą postawi Małeckiego w bardzo złym świetle, a to wpłynie na decyzję niedoszłej narzeczonej... Dziewczyna dowie się od byłej żony Krzyśka, dlaczego się rozwiedli. -Oszukiwał mnie. Podbierał pieniądze. Był leniem. Nie chodził do pracy. Zamiast do pracy chodzi do kogoś... Nie powiem kogo. - powie Iga i czując, że trochę się rozpędziła doda - Ale Krzysztof się zmienił.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin nie chce ślubu z Igą

To jednak wystarczy, żeby Marta podjęła decyzję. W 6 odcinku "O mnie się nie martw"5 po całym dniu przygotowań Krzysiek zaprosi ukochaną na romantyczny wieczór, da jej pierścionek i wtedy jego serce pęknie...

-To jest idealny pierścionek zaręczynowy, ale nie dla mnie. Jeszcze nie - wydusi z siebie Marta patrząc na błyskotkę.
-Co się stało?
-Jeszcze nie pora na ślub. Ja nawet nie wiem czy mogę na tobie polegać. Czy nie zaczniesz szukać kogoś innego. Czy nie rzucisz pracy i nie zaczniesz chodzić do kogoś.
-Do kogo? Z kim rozmawiałaś? - zapyta Krzysiek, ale za chwilę sam sobie odpowie na to pytanie. - Z Igą! Jak możecie się domyślać, Małecki niedługo później urządzi awanturę byłej żonie, która zniszczyła mu nowy związek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: