SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin nie chce ślubu z Igą

O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin nie chce ślubu z Igą

30.09.2016, godz. 20:15
O mnie się nie martw 5 sezon, odcinek 6, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz)
O mnie się nie martw 5 sezon, odcinek 6, Marcin (Stefan Pawłowski), Paweł (Marcin Korcz) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Marcin (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie matw" nie jest gotowy na ślub z Igą (Joanna Kulig). Romantyczne oświadczyny i wspólne życie - to wszystko wskazywało na to, że zakochani będą szczęśliwą rodziną. Teraz jednak sytyuacja drastycznie się zmieniła. W 6 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Paweł (Marcin Korcz) zauważy, że jego przyjaciel wcale nie chce iść z Małecką do ołtarza. Ma rację? Prawnik chyba wystraszył się poważnej deklaracji!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 6 - piątek, 7.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miał być ślub, ale... Marcin Kaszuba najwyraźniej przestraszył się ceremonii! W 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik i jego narzeczona zorganizowali spotkanie swoich rodziców.

Na uroczystym obiedzie okazało się, że Wiktor (Stanisław Orzechowski) sprzedał sad, żeby wyprawić córkę za mąż. Informacja zwaliła Kaszubę z nóg i nawet jego rodzice zauważyli, że Marcin się wycofał. - Wydawało mi się, że on jest gotowy na ten związek- skomentuje Renata w 6 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" dziejąc się z mężem przeżyciami z minionego wieczoru.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Pierwsze spotkanie rodziców Igi i Marcina

Zły humor Kaszuby zauważy także Krzysiek Małecki (Paweł Domagała). Były mąż Igi pocieszy jej nowego wybranka dając mu do zrozumienia, że dobrze wie, jaka potrafi być matka Małeckiej. - Do wiwatu daje teściowa? Rozumiem i współczuję - Krzysiek poklepie prawnika po plecach.

W 6 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Paweł zauważy, że jego przyjaciel jest poważnie zmartwiony. Jego słowa mogą przelać czarę goryczy i sprawić, że ceremonia, o której marzyła Iga nigdy się nie odbędzie.

- Stary. Nie chcesz tego ślubu. Kasa Igi tylko przywołała ci temat. Gdybyś chciał, to byś się ożenił, a nie dzielisz włos na czworo - wtrąci Paweł. Czy Marcin przestraszy się i ucieknie przed ślubem? Dla Małeckiej, która jest już dwukrotną rozwódką, to będzie prawdziwa porażka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: