SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek oświadczy się Marcie

O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek oświadczy się Marcie

27.09.2016, godz. 16:30
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz)
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz) foto:

Oświadczyny w "O mnie się nie martw"! W 5 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" Krzysiek (Paweł Domagała) odważy sie i poprosi Martę (Katarzyna Andukowicz) o rękę. Jak do tego dojdzie? Czy Marta zgodzi się wyjść za Małeckiego?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 5 - piątek, 30.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Krzysiek z "O mnie się nie martw" po wielu godzinach spędzonych przed lustrem, pytając o rady znajomych, milionach przemyśleń i prób, wreszcie zbierze się na odwagę i oświadczy Marcie. Niczego niespodziewająca się kobieta będzie w widocznie zaskoczona takim obrotem spraw. Będą wracać z kina przez zieleniący się park, kiedy Małecki podejmie męską decyzję.

Zobacz: O mnie się nie martw. Krzysztof Stelmaszyk krytykowany za rolę Marka Kaszuby

W 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" będą rozmawiać o bohaterach obejrzanego filmu. Kiedy Marta powie, że Krzysiek niepotrzebnie czuje się powiązany z głównym bohaterem. - Przecież ty już nie potrzebujesz nikogo, żeby czekał na ciebie przed więzienną bramą... Ten obmyje twarz wodą z fontanny, by nieco ochłonąć i lekko się gubiąc odrzeknie.

- Pod więzienną bramą, to może nie. Ale żeby ktoś tak poczekał na mnie przy ognisku domowym - po czym opowie o miłości jego eks teściów i o tym, jak wygląda ich małżeństwo - i ja pomyślałem, że ja też bym tak chciał. I Martuś, bo... bo ja teraz już jestem wolny i nie mam zobowiązań, ale mam do ciebie takie jedno pytanie...

Marta w tym momencie zacznie wyczuwać, o co może chodzić, a Krzysiek uklęknie i już z pewnością w głosie powie - Wyjdziesz za mnie?

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Pierwsze spotkanie rodziców Igi i Marcina

Marta będzie zszokowana propozycją swojego ukochanego, którą złoży jej w 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw". O tym, czy przyjmie oświadczyny dowiemy się dopiero kolejnym odcinku "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: