SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin przeprowadzają się do nowego mieszkania

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin przeprowadzają się do nowego mieszkania

23.09.2016, godz. 20:12
O mnie się nie martw 5 odcinek 5, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odcinek 5, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Marzenia zakochanych z "O mnie się nie martw" właśnie się spełniają! W 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw"5 Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) przeprowadzą się własnego mieszkania! Kaszuba dostał kredyt na wymarzony lokal w kamienicy przy ulicy Żelaznej. Narzeczeni w końcu będą na swoim. W premierowych odcinkach "O mnie się nie martw" Igę i Marcina czeka kolejna - tym razem miejmy nadzieję, że ostatnia - przeprowadzka do nowego mieszkania.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 5 - piątek, 30.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iga i Marcin z "O mnie się nie martw" do tej pory nie mieli miejsca na ziemi, gdzie mogliby czuć się całkowicie bezpiecznie. Teraz to się zmieni. Kaszuba dostał kredyt na wymarzone mieszkanie i już w 5 odcinku "O mnie się nie martw"5 zakochani zaczną się przeprowadzać.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka szuka sponsora. Marcin zazdrosny o Igę

W czasie remontu Iga i Marcin będą mogli zostać u Ewy (Katarzyna Maciąg), a do roboty jest całkiem sporo. Iga i Marcin nie zdecydowali się na luksusowy apartament prosto od dewelopera, a na wiekowie mieszkanie w kamienicy przy Żelaznej. Małecka będzie zachwycona z ich wspólnego wyboru głównie dlatego, że będzie miała blisko do przyjaciółki.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Asia wpadnie w oko Pawłowi Radeckiemu

W 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga i Marcin zajmą się przenoszeniem swoich rzeczy do nowego mieszkani.  - W całym mieście nie ma odpicowanych mieszkań, do których wchodzisz z rzeczami i mieszkasz? - zdziwi się Pawe (Marcin Korcz), który odwiedzi kumpla.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: