SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Awantura Marcina z rodzicami Igi o pieniądze

O mnie się nie martw 5 sezon. Awantura Marcina z rodzicami Igi o pieniądze

30.09.2016, godz. 15:12
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 5 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 5 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Rodzinna wojna o pieniądze w "O mnie się nie martw"! Po niespodziewanym przyjeździe Lucyny (Agnieszka Pilaszewska) i Witolda Gajewskich (Sławomir Orzechowski), rodziców Igi (Joanna Kulig), w 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" sprawy zaczną się komplikować. W końcu dojdzie do wspólnego obiadu i pierwszego spotkania z Kaszubami. Rodzice Igi będą chcieli dać parze... posag i zaczną nalegać na ślub. Marcin (Stefan Pawłowski) rozjuszony wyjdzie z restauracji.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 5 - piątek, 30.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy ślub Igi i Marcina w "O mnie się nie martw" w ogóle dojdzie do skutku? Zdenerwowany Kaszuba wyjdzie z restauracji w 5 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw"! Wszystko przez rodziców Igi. Odkąd przyjechali do Warszawy kręcą się i kombinują, uprzykrzając nieco im życie. Teraz jednak zamierzają, w dobrej wierze oczywiście, skomplikować je zupełnie! Co stanie się podczas wspólnego obiadu z rodzicami Marcina?

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek oświadczy się Marcie

Wszyscy spotkają się w restauracji. Atmosfera będzie wyczuwalnie lekko niezręczna, rozmowa również średnio będzie się kleić. Już przy samym posiłku, Lucyna skinie na Witolda pochłoniętego pałaszowaniem zawartości talerza, by powiedzieli po co przyjechali z Mazur do Warszawy. Tak nagle, bez zapowiedzi.

- Tak naprawdę chcielibyśmy bardzo państwu podziękować, że państwo przyjęliście naszą Igunię, no można tak powiedzieć, no, do takich no... wyższych sfer - zacznie Lucyna.

Iga w tym momencie sięgnie desperacko po kieliszek, wyczuwając, że dodatkowe procenty pomogą jej znieść lepiej nadchodzące słowa matki. - Bo Igunia po tych wszystkich przejściach... - tutaj wtrąci się Witold. - Wydaje mi się, że oboje z Marcinem zasłużyli na to, żeby w jakiś sposób dołożyć im się do mieszkania...

Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska) przytaknie. Jednak Lucyna rozkręci się jeszcze bardziej. W końcu Gajewscy dojdą do sedna sprawy - posagu. By mieć pieniądze na posag, "sprzedaż Igi", "handel wymienny", rodzice sprzedali działkę na Mazurach i sad. Będą chcieli dołożyć się do spłaty kredytu.

Przeczytaj: O mnie się nie martw. Krzysztof Stelmaszyk krytykowany za rolę Marka Kaszuby

- Chyba więcej, niż trzysta tysięcy, to ta ruina nie kosztowała - zaśmieje się Lucyna. - Kosztowała sześćset tysięcy - wtrąci się Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk). Rodzice Igi zaczną krytykować wybór mieszkania i wtrącać się w sprawy młodych.

Spłata kredytu, remont mieszkania, ożenek z Igą. Lucyna nawet skrytykuje rodziców Kaszuby! Tego będzie stanowczo za wiele dla Marcina. Wyjdzie oburzony z restauracji, a Iga nie zdąży go dogonić. Jedynie taktowane zachowanie Kaszubów sprawi, że sytuacja nie będzie jeszcze bardziej godna pożałowania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: