SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga szuka sponsora, by pogrążyć Patrycję!

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga szuka sponsora, by pogrążyć Patrycję!

23.09.2016, godz. 05:00
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Akcja w serialu "O mnie się nie martw" zagęszcza się. Iga Małecka (Joanna Kulig) nie ustaje w naprawianiu świata. Dla przyjaciół potrafi wiele zaryzykować... Udowadnia to w 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 4 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iga Małecka postanawia spotkać się z mężczyzną (Tomasz Dedek), który wydaje się sponsorem Patrycji (Zuzanna Grabowska). W 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" pięknie wystrojona zaprasza go na kawę. W tajemnicy przed mężczyzną dzwoni do Jurka (Mateusz Rusin), chłopaka Patrycji, i umawia się z nim w tej samej kawiarni.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Asia wpadnie w oko Pawłowi Radeckiemu

Podczas spotkania do Igi i sponsora dołącza bardzo ładna młoda dziewczyna, która twierdzi, że towarszysz Ingi jest jej winny pieniądze. Facet jest nieco skołowany niespodziewanym spotkaniem z dziewczyną, ale szybko opanowuje sytuację.

Małecka udaje, że również chciałaby mieć sponsora i że właśnie w tej sprawie chciała się z nim spotkać. Mówi, że chciała dowiedzieć się, na jakich warunkach funkcjonuje taki układ. Podczas gdy mężczyzna udziela Idze rad, do kawiarni wchodzi Jurek. Obaj panowie są zaskoczeni, gdy Iga ich informuje, że mają wspólną dziewczynę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: