SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka szuka sponsora. Marcin zazdrosny o Igę

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka szuka sponsora. Marcin zazdrosny o Igę

16.09.2016, godz. 20:30
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Iga Małecka (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" będzie coraz bliżej doprowadzenia do końca sprawy Krzyśka (Paweł Domagała) oskarżonego o molestowanie i próbę gwałtu. Żeby mieć dowody w 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Małecka umówi się na spotkanie ze sponsorem Patrycji (w tej roli Tomasz Dedek). Pomysł nie spodoba się zazdrosnemu Marcinowi (Stefan Pawłowski). Co wydarzy się w nowym odcinku "O mnie się nie martw" 5?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 4 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 4 odcinku "O mnie się nie martw"5 Iga Małecka znów poświęci się dla Krzyśka (Paweł Domagała) i umówi się na spotkanie ze sponsorem Patrycji, która oskarża go o molestowanie. To może uratować Małeckiemu skórę, ale Marcin nie jest z tego powodu zadowolony...

-Mecenas Kaszuba jest zazdrosny, że umówiłem się na spotkanie ze sponsorem? - zdziwi się Iga widząc jednoznaczną reakcję wściekłego Marcina.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin wyrzuceni z wynajmowanego mieszkania!

Iga nie weźmie jednak pod uwagę sprzeciwu ukochanego. W 4 odcinku "O mnie się nie martw"5 Małecka spotyka się na kawie z mężczyzną, który jak sądzi jest sponsorem Patrycji . W tajemnicy przed sponsorem dzwoni do Jurka i umawia się z nim w tym samym lokalu. W trakcie rozmowy dołącza do nich młoda, bardzo atrakcyjna dziewczyna, która twierdzi, że towarzysz Igi jest jej winien pieniądze.

Sponsor Patrycji z początku jest zakłopotany, ale szybko odzyskuje kontrolę nad sytuacją. Iga oszukuje go, że także jest zainteresowana wejściem w taki układ i chce wiedzieć, na jakich zasadach może to zrobić. Podczas gdy mężczyzna udziela Idze rad, do kawiarni wchodzi Jurek. Obaj są zaskoczeni, gdy Małecka informuje ich, że mają wspólną dziewczynę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: