SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Asia wpadnie w oko Pawłowi Radeckiemu

O mnie się nie martw 5 sezon. Asia wpadnie w oko Pawłowi Radeckiemu

16.09.2016, godz. 20:00
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Asia (Aleksandra Domańska), Paweł (Marcin Korcz)
O mnie się nie martw 5 odcinek 3, Asia (Aleksandra Domańska), Paweł (Marcin Korcz) foto:

Paweł Radecki (Marcin Korcz) zakocha się w byłej partnerce Marcina (Stefan Pawłowski)? W 3 odcinku "O mnie się nie martw"5 przyjaciel Kaszuby odwiedzi restaurację, w której pracuje Aśka (Aleksandra Domańska). Prawnik będzie nią dosłownie oczarowany! Czy to właśnie on zrujnuje jej małżeństwo z Adamem (Lesław Żurek)? Co wydarzy się w 5 sezonie "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 4 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"5 Paweł Rudnicki jest takim typem faceta, jakim Marcin Kaszuba był w 1 sezonie. Imprezowy, zabawowy i otwarty na nowe znajomości. Tym razem to właśnie on wpadnie w sidła Asi, która wcześniej była wybranką jego przyjaciela.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki zniszczy miłość Igi i Marcina

W 3 odcinku "O mnie się nie martw"5 Paweł zarezerwuje stolik w restauracji, ale okaże się, że jego nazwisko nie zostało zapisane podczas rozmowy telefonicznej. Klient poprosi dyrektorkę sali o rozmowę z menadżerką restauracji, którą będzie właśnie córka Wiktoria Zarzyckiego (Andrzej Zieliński).

Nieporozumienie szybko się wyjaśni. Wyjdzie na jaw, że Paweł dzwonił do restauracji obok. Widząc uroczą blondynkę prawnik postanowi jednak zostać w lokalu. Czy Asia skradnie mu serce? Jeśli tak, jej związek z Adamem stanie pod znakiem zapytania!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: