SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Romans Krzyśka i Marty kwitnie

O mnie się nie martw 5 sezon. Romans Krzyśka i Marty kwitnie

02.09.2016, godz. 18:30
O mnie się nie martw 5 sezon odc. 2 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 5 sezon odc. 2 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: vod.tvp.pl

Ta miłość spadła na bohaterów serialu "O mnie się nie martw" dość niespodziewanie, ale widać, że do siebie pasują i dobrze im ze sobą.  Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) i sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) są razem od niedawna, lecz ich związek już przechodzi poważną próbę. Wizja odsiadka w więzieniu nie daje Krzyśkowi spokoju. W 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Marta wspiera ukochanego i zapewnia go, że będzie z nim aż do aresztowania.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 2 (odc. 54) - piątek, 9.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Początkowo nic nie zapowiadało na romans Krzyśka i Marty w "O mnie się nie martw". Oboje samotni, opuszczeni przez ukochane osoby - ona przez mecenasa Tomasza Podhalskiego (Karol Dziuba), on wciąż rozpaczający po Iguni (Joanna Kulig) - przez długi czas byli przyjaciółmi. W końcu połączyło ich silniejsze uczucie.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Prowokacja Igi ocali Krzyśka przed więzieniem za gwałt

Aresztowanie Małeckiego, który został oskarżony o próbę zgwałcenia dawnej klientki Patrycji (Zuzanna Grabowska), wszystko zmieniło. Marta nie zwątpiła w niewinność Krzyśka, ale trudno jej było pogodzić się z tym, że jej ukochany może trafić do więzienia.

W 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" widząc jednak, ze Małecki ciężko to znosi, zdobywa się na poważną deklarację uczuć. - Przecież ja cię nie opuszczę, dopóki cię nie zabiorą... - zapewnia Krzyśka.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki zniszczy miłość Igi i Marcina

Zakochani powalają też sobie na coraz śmielsze czułości i pieszczoty. Namiętne całują się przed kancelarią nie zważając na to, że obserwuje ich nowy mecenas Paweł Radecki (Marcin Korcz). Tymczasem Iga próbuje pomóc byłemu mężowi. Poznaje rozkład zajęć Patrycji, kobiety, która oskarżyła Krzyśka o próbę gwałtu. W ślad za nią udaje się do kosmetyczki, a później do biblioteki. Ma jeden cel - żeby Patrycja przyznała się, że kłamała w sprawie Małeckiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: