SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Prowokacja Igi ocali Krzyśka przed więzieniem

O mnie się nie martw 5 sezon. Prowokacja Igi ocali Krzyśka przed więzieniem

09.09.2016, godz. 19:14
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 2. Iga (Joanna Kulig) foto: vod.tvp.pl

Iga Małecka (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" znów w akcji! Po tym jak Krzysiek (Paweł Domagała) został oskarżony przez dawną klientkę Patrycję (Zuzanna Grabowska) o próbę gwałtu, Iga obiecała byłemu mężowi, że mu pomoże. W 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" wprowadzi w życie swój plan zdemaskowania Patrycji, żeby oszustka przyznała się, że próbuje wrobić niewinnego Krzyśka!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 2 (odc. 54) - piątek, 9.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Krzysiek Małecki z "O mnie się nie martw" w najczarniejszych koszmarach nie śnił, że pracując jako "złota rączka" sprowadzi na siebie takie kłopoty. Jedna z klientek o imieniu Patrycja nie wiedzieć dlaczego oskarżyła Krzyśka o molestowanie seksualne i próbę gwałtu. Małeckiemu grozi proces, a nawet więzienie. Jego obrony podjął się Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), ale Iga także postanowiła spróbować swoich sztuczek, by dowieść niewinności Krzyśka.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki zniszczy miłość Igi i Marcina

W 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga spróbuje pomóc byłemu mężowi. Pozna rozkład zajęć Patrycjii postanowi ją śledzić. Ze swoim planów zwierzy się sekretarce Marcie (Katarzyna Ankudowicz).- Pani chce zarzucić wędkę? Przyszpilić okropne babsko, żeby puściła farbę? Jadę z panią... - ucieszy się ukochana Krzyśka.

W ślad za Patrycją Iga uda się do kosmetyczki, a później do biblioteki. Tam zagada oszustkę, wspominając o tym, że spotkały się ostatnio w salonie manicure. Rozmowę przerywie sms od byłego partnera Patrycji Jerzego. Mężczyzna będzie czekał na kobietę przed budynkiem. Iga, która będzie obserwować ich burzliwe spotkanie, w pewnym momencie podbiegnie do Patrycji pod pretekstem zostawionych karteczek i długopisu.

Tymczasem Marta będzie siedzieć w pracy jak na szpilkach, umierając z ciekawości jak wypadnie prowokacja Małeckiej. Pobiegnie pod bibliotekę i przez nieuwagę wpada pod rower. W trudnych chwilach sekretarka będzie cały czas wspierać Krzyśka. - Przecież ja cię nie opuszczę, dopóki cię nie zabiorą... - zapewni Małeckiego.

Z kolei Paweł Radecki (Marcin Korcz), nowy prawnik w kancelarii, a zarazem dawnym kolega Marcina, zwróci Idze uwagę, że nie powinna mieszać się w nie swoje sprawy. - Rozwiodła się pani, a wciąż zajmuje byłym mężem... - rzuci kąśliwą uwagę. Iga nie da się jednak sprowokować. - Nie mówiła panu mama, żeby nie podsłuchiwać?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: