SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Marta i Krzysiek wezmą ślub? - WIDEO z 2 odcinka

O mnie się nie martw 5 sezon. Marta i Krzysiek wezmą ślub? - WIDEO z 2 odcinka

09.09.2016, godz. 13:51
O mnie się nie martw 5 sezon odc. 2 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 5 sezon odc. 2 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) z "O mnie się nie martw" może trafić do więzienia na długie lata! Oskarżony o próbę gwałtu przez dawną klientkę Patrycję (Zuzanna Grabowska) nie może znieść myśli, że czeka go odsiadka za kratkami. W 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Marta (Katarzyna Ankudowicz) wspiera ukochanego tak skutecznie, że prawie mu się oświadcza. Zobaczcie wideo z nowego odcinka "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 2 - piątek, 9.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nikt nie wątpi w to, że Krzysiek Małecki jest niewinny, a Patrycja chce go wrobić w gwałt. Pytanie tylko dlaczego to robi i czemu wybrała właśnie Małeckiego, który jakiś czas temu świadczył jej usługi jako "złota rączka". Tę zagadkę w 2 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" próbuje rozwiązać Iga (Joanna Kulig). Była żona Krzyśka nawiązuje bliższą znajomość z Patrycją, by odkryć jej prawdziwe zamiary. Wciela w życie swój sprytny plan po tym jak dowiaduje się czegoś więcej o oszustce.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Prowokacja Igi ocali Krzyśka przed więzieniem za gwałt

Tymczasem Marta nie może skoncentrować się na pracy, cały czas myśli o Krzysztofie i o akcji, którą przeprowadza Iga. Nie mogąc znieść dłużej nerwowej atmosfery, przybiega pod bibliotekę gdzie Iga spotyka się z Patrycją i roztargniona wpada pod koła rowerzysty. Z pomocą Małeckiej i jej nowej znajomej dociera do kancelarii gdzie czeka na nią Krzysiek.

Widząc krwawiącą ranę na kolanie ukochanej Małecki od razu docieka co się stało. - To jest tylko otarcie...- uspokoja go Marta. - Nikt nie będzie ocierał mojej kobiety - ogłasza stanowczo Krzysiek. - Do wesela się zagoi... - rzuca mimochodem sekretarka. Na dźwięk tych słów Krzysztof aż się rozpromienia. Zupełnie jakby ukochana właśnie mu się oświadczyła. - "Do wesela" powiedziałaś?

- No tak się mówi - szybko poprawia się Marta, a Krzysiek od razu bierze ją w ramiona. - Ty jedyna mnie rozumiesz. Ja mam tylko ciebie. Bez ciebie nie dam sobie rady w tym więzieniu. Z moją wrażliwością, postrzeganiem ludzi, empatią. Takim wyczuleniem na drugiego człowieka. Nie, ja sobie nie dam rady - żali się ukochanej.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki zniszczy miłość Igi i Marcina

Ich rozmowę podsłuchuje mecenas Paweł Radecki (Marcin Korcz), który pociesza Małeckiego w dość nietypowy sposób. - Da pan radę. Więzienie najlepiej znoszą ci, którzy mają do kogo wrócić. Mają dzieci, żony, a pan jak widzę, ma.

Jeszcze tego samego dnia Krzysiek postanawia oświadczyć się Marcie. Idąc za radą prawnika chce się ożenić, żeby łatwiej mu było przetrwać odsiadkę. Czy widzowie "O mnie się nie martw" zobaczą ślub Marty i Krzyśka? To się okaże w 5 sezonie...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO z 2 odcinka 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: