SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Ślub Igi i Marcina w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

O mnie się nie martw 5 sezon. Ślub Igi i Marcina w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

21.11.2016, godz. 20:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

Huczne wesele w finale 5 sezonu "O mnie się nie martw"! Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) w 13 odcinku "O mnie się nie martw"5 powiedzą sobie "TAK" i zabalują z rodziną i przyjaciółmi w restauracji Asi (Aleksandra Domańska). Jak będzie wyglądał ślub Małeckiej i Kaszuby w ostatnim odcinku "O mnie się nie martw"5?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 13 - piątek, 2.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szczęśliwy finał 5 sezonu "O mnie się nie martw"! Iga i Marcin w końcu spotkają się przed ołtarzem. Przyjaciele i rodzina nowożeńców bardzo przeżywają ich ceremonię zaślubin. Małecka przyjmie nawet nazwisko przyszłego męża!

-Dużo się wydarzyło w trakcie tych pięciu transz, ale kończy się szczęśliwie jak widać. Widzowie mogą być usatysfakcjonowani - powiedziała Joanna Kulig w "Pytaniu na Śniadaniu".

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Hanna Śleszyńska wścibska i zwariowana

Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik! W 13 odcinku "O mnie się nie martw"5 Iga będzie miała już wybraną suknię, a Marcin świadka - a to wcale nie taki prosty temat!

-Świadkowie są wybrani i finalnie to śmiesznie wyjdzie. Będzie wesoło. Jeśli chodzi o spokój przed ślubem, to mój bohater wcale nie jest taki spokojny. To jego pierwszy ślub, a Iga ma już to za sobą - śmieje się serialowy Marcin Kaszuba, czyli Stefan Pawłowski w studiu "Pytania na Śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: