SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina!

O mnie się nie martw 5 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina!

01.12.2016, godz. 14:52
O mnie się nie martw 13 odc 5, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Asia (Aleksandra Domańska)
O mnie się nie martw 13 odc 5, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Asia (Aleksandra Domańska) foto: TVP2

Żadnego ślubu nie będzie! Tego nikt się nie spodziewał! W ostatnim, 13 odcinku serialu "O mnie się nie martw"5 Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski), chociaż wyruszą na swój ślub, to nigdy nie trafią na miejsce... Wszystko za sprawą wypadku! Co wydarzy się w 13 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw"? To poniekąd dobre wieści dla fanów prawnika i jego wybranki.

O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 13 - piątek, 2.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iga i Marcin nie pojawią się na własnym ślubie. Przeciwności losu, które spotkają po drodze sprawią, że nie zobaczymy uroczystej przysięgi i hucznego wesela w finałowym odcinku "O mnie się nie martw"5.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Aśka rzuci Adama i Pawła

Jadąc na ślub w 13 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw", przepięknie ozdobionym samochodem, para młoda trafi na gigantyczny korek! Siedzący za kierownicą Krzysiek (Paweł Domagała) zacznie się denerwować bardziej, niż sami zainteresowani. Stwierdzi, że nie widać końca sznuru samochodów!
- Marcin? - panna młoda spojrzy się na ukochanego znaczącym wzrokiem - Wysiadamy!
Dwa razy nie będzie musiała powtarzać! Marcin natychmiast wysiądzie z samochodu.
- Co wy robicie? Zwariowaliście?! - zbulwersuje się Małecki. Żadne z nich się nie przejmie i ruszą przed siebie omijając inne auta.

- Marcin, ja już nie mogę - wydyszy po drodze roześmiana Iga
- Co, chcesz się wycofać w ostatniej prostej?
- Nigdy w życiu! - w tym momencie w 13 odcinku "O mnie się nie martw" para usłyszy dźwięk miażdżonej blachy oraz trzask pękającej szyby! Iga zauważy, że w rozbitej taksówce siedzi Aśka (Aleksandra Domańska)- i nagle cały ślub odejdzie w zapomnienie.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 6 sezon. Czy będzie kolejny sezon?

Przyszli państwo młodzi podbiegną do przyjaciółki i będą zaniepokojeni jej stanem. - Co tu robicie? Macie przecież ślub - powie ostatkiem sił Asia i osunie się na ziemię. Na tym skończy się odcinek, a fani nie zobaczą ślubu Igi i Marcina. Ma to jednak swoje dobre strony! To znaczy, że ceremonia odbędzie się prawdopodobnie w 6 sezonie "O mnie się nie martw"!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: