SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Nerwowa atmosfera przed ślubem Igi i Marcina

O mnie się nie martw 5 sezon. Nerwowa atmosfera przed ślubem Igi i Marcina

25.11.2016, godz. 18:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 13, Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

W finałowym odcinku "O mnie się nie martw"5 Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) powiedzą sobie "tak" i oficjalnie wkroczą w związek małżeński. Jak się jednak domyślacie, że będzie tak łatwo. W 13 odcinku "O mnie się nie martw"5 będziemy świadkami istnego szaleństwa! Atmosfera przed ślubem Kaszuby i Małeckiej będzie napięta!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 13 - piątek, 2.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Fani serialu "O mnie się nie martw" długo na to czekali. Iga i Marcin wpadli sobie w oko już w pierwszym sezonie, ale musieliśmy trochę poczekać, aż tych dwoje zdecyduje się na wspólne życie. I stało się. W finale 5 sezonu "O mnie się nie martw" będziemy mogli zobaczyć Małecką w białej sukni i jej ukochanego prawnika, gotowego na związek małżeński.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Ślub Igi i Marcina w ostatnim odcinku O mnie się nie martw

W 13 odcinku "O mnie się nie martw"5 nie zabraknie nerwowej atmosfery. Już teraz na zdjęciach z ostatniego odcinka widać, że Iga i Marcin są poważnie zestresowani. Podobnie jak Marek (Krzysztof Stelmaszyk) - ojciec pana młodego, który bardzo długo był przeciwny temu związkowi.

Elementem zamieszania będą także świadkowie. Okaże się, że wielu przyjaciół Marcina chciało znaleźć się na tym miejscu. Jednak dopiero w finale dowiemy się, kogo wyznaczy prawnik -Świadkowie są wybrani i finalnie to śmiesznie wyjdzie. Będzie wesoło. Jeśli chodzi o spokój przed ślubem, to mój bohater wcale nie jest taki spokojny. To jego pierwszy ślub, a Iga ma już to za sobą - śmieje się serialowy Marcin Kaszuba, czyli Stefan Pawłowski w studiu "Pytania na Śniadanie".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Śpieszymy się do pracy #omniesieniemartw

A photo posted by O mnie się nie martw (@omniesieniemartw_tvp) on

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: