SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Przygotowania do ślubu Igi i Marcina ruszyły pełną parą

O mnie się nie martw 5 sezon. Przygotowania do ślubu Igi i Marcina ruszyły pełną parą

18.11.2016, godz. 18:00
O mnie się nie martw 5 odcinek 4. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odcinek 4. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: SUPEREXPRESS

Marcin (Stefan Pawłowski) długo się wahał, ale udało się pokonać lęki! W 11 odcinku "O mnie się nie martw"5 prawnik i Iga (Joanna Kulig) zaczną planować ceremonię. Jaki będzie ślub Igi i Marcina w finale 5 sezonu "O mnie się nie martw"? Wiadomo już, że ślub i wesele odbędzie się w Warszawie. - To ślub z najwyższej półki - powie Marta (Katarzyna Ankudowicz) gdy dowie się, że Kaszuba jest już pewny swoich uczuć.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 11 - piątek, 18.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"5 ślub Igi i Marcina zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaniami zajmie się Oliwka (Oliwia Dąbrowska) i Helenka (Maja Kwaśny), a Marta (Katarzyna Ankudowicz) będzie zachwycona obrotem sytuacji. Marek (Krzysztof Stelmaszyk) odda synowi garnitur, w którym sam brał ślub. Marcin jednak postanowi kupić nowy, bo uzna, że to już lekka przesada...

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Hanna Śleszyńska wścibska i zwariowana

A co będzie dalej? W 12 odcinku "O mnie się nie martw"5 Iga poprosi Ewę (Katarzyna Maciąg) żeby została jej świadkową. Świadkiem Marcina prawdopodobnie zostanie Paweł (Marcin Korcz). Organizacją wesela zajmie się Asia (Aleksandra Domańska), a Krzysiek (Paweł Domagała) razem z kumplami wybierze menu na imprezę byłej żony i jej nowego wybranka. Wygląda na to, że w finale 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga i Marcin w końcu staną na ślubnym kobiercu!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: