SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga, Krzysiek i Marcin na tropie pedofila

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga, Krzysiek i Marcin na tropie pedofila

04.11.2016, godz. 12:00
O mnie się nie marte 5 sezon odcinek 10, Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie marte 5 sezon odcinek 10, Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała) foto:

Ciąg dalszy historii z pedofilem! W 10 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Piotr Domagała) i Marcin (Stefan Pawłowski) bedą zdetreminowani, by odnaleźć zboczeńca, który pisał z Oliwką (Oliwia Dąbrowska). Czy uda im się złapać pedofila w 10 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 10 - piątek, 04.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 9 odcinku serialu "O mnie się nie martw" wyszło na jaw, że Oliwka pisze z tajemniczym mężczyzną na czacie. Wszyscy podejrzewają, że jest to pedofil. Kiedy Iga i Marcin poszli z Oliwką na policję ich domyślenia okazały się być słuszne - policjanci już od jakiegoś czasu obserwują czat, z którego korzysta podejrzany, jednakże wszystkie próby złapania go okazały się być bezowocne. W 10 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" cała trójka: Iga, Krzysiek i Marcin postanowią wymyślić plan, by przyskrzynić zboczeńca.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Asia namówi Marcina na ślub z Igą Małecką

Małecki wpadnie w wir "walki". W 10 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" postanowi wziąć sprawy we własne ręce. W końcu nikt nie ma prawa dobierać się do jego ukochanej córeczki! O nie, on już na to nie pozwoli. W imieniu Oliwki napisze wiadomość do pedofila z prośbą o spotkanie. W ten sposób chce złapać zboczeńca, jednakże

Iga będzie pełna wątpliwości co do tego pomysłu. Jej chodzi głównie o bezpieczeństwo córki i właśnie dlatego w 10 odcinku 5 sezonu serialu "O mnie się nie martw" postanowi pozostać w stałym kontakcie z funkcjonariuszami policji. Jak się okaże niedługo później, będzie miała słuszność podejmując takową decyzję - bowiem plan Krzyśka okaże się być wadliwy oraz potencjalnie niebezpieczny w swoich skutkach...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Adam zostawi Asię. Paweł się nią zaopiekuje

W finale 10 odcinka "O mnie się nie martw"5 akcja na placu zabaw będzie dynamiczna i pełna emocji. To właśnie dzięki czujności Małeckiego uda się złapać zboczeńca, który flirtował z Oliwką przez internet. Gdy tylko Krzysiek zauważy tajemniczego mężczyznę ruszy w pogoń, a razem z nim Marcin Kaszuba. Po udanym zatrzymaniu dumni panowie przybiją sobie piątkę.

-Dziękuję z całego serca! - Iga będzie wdzięczna byłemu mężowi.
-Nie, nie. To Marcin go złapał. Ja spuchłem na ostatnich metrach. W kaloszach mi wszystko skisło - powie Małecki przyznając zasługi Kaszubie. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: