SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki wkroczy między Igę i Marcina

O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł Radecki wkroczy między Igę i Marcina

02.09.2016, godz. 11:15
O mnie się nie martw 5 odc 1, Paweł Radecki (Marcin Korcz), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 1, Paweł Radecki (Marcin Korcz), Iga (Joanna Kulig) foto:

Nowy mecenas w kancelarii Kaszuby i Zarzyckiego w "O mnie się nie martw" zniszczy związek Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski). W 1 odcinku "O mnie się nie martw"5 Paweł Radecki (Marcin Korcz) postanowi ratować kolegę sprzed lat przed "księżniczką" Małecką! Czy to znaczy, że ślub prawnika i jego ukochanej nie dojdzie do skutku? Paweł zrobi co w jego mocy, żeby ich rozdzielić.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1 odcinku "O mnie się nie martw"5 w kancelarii Zarzyckiego i Kaszuby pracę zacznie nowy mecenas. Paweł Radecki to dawny znajomy Marcina, który teraz postanowi wyrwać go z opresji jaką jego zdaniem jest związek z Igą.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin nie wezmą ślubu? - ZWIASTUN

Po pierwszym dniu wspólnej pracy panowie pójdą na drinka. Paweł zauważy, że Iga dyryguje jego kumplem i nie uwierzy w bajki o równym podziale obowiązków. Będzie wręcz zdziwiony, gdy dowie się, że Kaszuba pierze i sprząta...

Marcin opowie mu jak poznał Igę - na darmowych poradach prawnych w kancelarii, gdy namawiał ją na eksmisję byłego męża. Paweł będzie zdziwiony, że znany z imprezowego stylu życia Kaszuba związał się z podwójną rozwódką, matką i współpracowniczką z kancelarii.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin Korcz nowym prawnikiem w kancelarii Kaszuby - ZWIASTUN

- Darmowe porady, dwie córki, rządzi tobą, całą kancelarią. W potrzebie jesteś. Szybko poradzimy sobie z bagienkiem, w które wdepnąłeś. Jest źle - zauważy nowy mecenas, którego poznacie w 1 odcinku "O mnie się nie martw"5 i zamówi koledze podwójnego drinka. Czy to znaczy, że Radecki celowo zniszczy jego związek z Igą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: