SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek w więzieniu za gwałt! Czy Iga i Marcin go uratują? - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 5 sezon. Krzysiek w więzieniu za gwałt! Czy Iga i Marcin go uratują? - ZWIASTUN

20.08.2016, godz. 16:00
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Fałszywe oskarżenia w serialu "O mnie się nie martw" i groźba długiej odsiadki w więzieniu! Nowy 5 sezon "O mnie się nie martw" zacznie się pechowo dla Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), którego jedna z dawnych klientek oskarżyła o molestowanie seksualne i próbę gwałtu. W 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" mecenas Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) podejmie się obrony Krzyśka, a w sprawę zaangażuje się też Iga Małecka (Joanna Kulig), która nie uwierzy, że jej były mąż był zdolny do takich podłości.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatni odcinek 4 serii "O mnie się nie martw" był wyjątkowo dramatyczny dla Krzyśka Małeckiego, który na oczach Marty (Katarzyna Ankudowicz), Igi, Marcina i reszty przyjaciół został aresztowany przez policję. Dlaczego? Jedna z byłych klientek, Patrycja Kozłowska (Zuzanna Grabowska), oskarżyła go o próbę gwałtu!

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin nie wezmą ślubu? - ZWIASTUN

W nowym 5 sezonie "O mnie się nie martw" Krzyśka w sądzie będzie reprezentował młody Kaszuba. Głównym celem nie tylko Marcina, ale także Igi stanie się oczyszczenie z zarzutów Małeckiego, któremu będzie grozi wieloletnie więzienie. W 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga stanie po stronie byłego męża, nie uwierzy, że Krzysiek był zdolny do zarzucanych mu czynów.

Co innego Marta, która będzie miała wątpliwości. Krzysiek postara się przekonać nie tylko prokuratora, ale i ukochaną, że jest niewinny. Podczas ślubu Ewelinki (Ewelina Serafin) i Jacka (Dawid Zawadzki), na którym oprócz Krzyśka będą też Iga i Marcin, prawnik odbierze telefon od prokuratora Góreckiego. Razem z Małeckim opuszczą salę ślubów.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin Korcz nowym prawnikiem w kancelarii Kaszuby - ZWIASTUN

W drodze do prokuratury miną się z Patrycją, która oskarżyła Krzyśka o molestowanie. Prokurator nie będzie miał dobrych wieści - Małeckiego czeka rozprawa. Marta załamie się.  Na szczęście Iga wpadnie na pomysł, jak pomóc byłemu mężowi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: