SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Marta ukrywa się przed Krzyśkiem. Małecki szuka nowej kandydatki na żonę

O mnie się nie martw 5 sezon. Marta ukrywa się przed Krzyśkiem. Małecki szuka nowej kandydatki na żonę

14.10.2016, godz. 11:30
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz)
O mnie się nie martw 5 sezon odc 5 Krzysiek (Paweł Domagała) Marta (Katarzyna Andukowicz) foto:

Związek Marty (Katarzyna Ankudowicz) i Krzyśka (Paweł Domagała) dobiega końca?! W 8 odcinku 5 sezonu serilau "O mnie się nie martw" Marta będzie unikać swojego niedoszłego narzeczonego, a on w odwecie poprosi panią Irenkę (Hanna Śleszyńska) o zrobienie mu zdjęcia na portal randkowy! Co stanie się z parą w 8 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw"? Sekretarka z kancelarii Kaszuby nie przyjęła oświadczyn Małeckiego, a on już szuka nowej kandydatki na żonę!

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 8 - piątek, 21.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta unika Krzyśka, a on w 8 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie marrtw" zaczyna szukać nowej narzeczonej na portalu randkowym. Jeśli szybko nie zaczną się dogadywać, ich związek może się rozpaść!

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga posądzona o romans z byłym mężem

Marta z "O mnie się nie martw" nie jest przekonana co do zaręczyn z Krzyśkiem. Po rozmowie z Igą boi się, że ich związek również się rozpadnie a Małecki okaże się być takim samym leniem jakim był w małżeństwie z Igą. Unika mężczyzny za wszelką cenę i cały czas zastanawia się, czy powinna przyjąć oświadczyny Krzyśka.

Małecki w tym czasie opowiada o swoich problemach pani Irence. Prosi ją w 8 ocinku 5 sezonu "O mnie się nie martw", by zrobiła mu zdjęcie. Zaskoczona kobieta trzyma w ręku aparat, podczas kiedy Krzysiek pozuje na kanapie przybierając różne pozy. Chce zrobić sobie zdjęcie na portal randkowy! Czyżyby odpuścił sobie Martę i zacznie szukać nowej partnerki? Co zrobi jego ukochana, jeśli dowie się o planach Małeckiego? To jedynie potwierdzi jej obawy, które ma w stosunku do Krzyśka!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Paweł rozdzieli Igę i Marcina! Ślubu nie będzie?

Czy Marta w natępnych odcinkach "O mnie się nie martw" przyjmie  wkońcu oświadczyny Krzyśka? Czy Małecki faktycznie umówi się na randkę z kobietą z portalu społecznościowego? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "O mnie się nie martw" w każdy piątek w TVP2 o godzinie 20.40.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: