SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin Korcz nowym prawnikiem w kancelarii Kaszuby - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin Korcz nowym prawnikiem w kancelarii Kaszuby - ZWIASTUN

17.08.2016, godz. 16:15
O mnie się nie martw 5 odc 1, Paweł Radecki (Marcin Korcz), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 odc 1, Paweł Radecki (Marcin Korcz), Iga (Joanna Kulig) foto:

Obsada "O mnie się nie martw" rośnie w siłę! W 5 sezonie "O mnie się nie martw", którego premiera już w piątek, 2.09.2016, w TVP2 pojawi się nowy bohater. Pracę w kancelarii Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk) zacznie przystojny prawnik Paweł Radecki (w tej roli Marcin Korcz). Od pierwszej chwili mecenas zrobi oszałamiające wrażenie na sekretarce Marcie (Katarzyna Ankudowicz), ukochanej Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała). Mamy zwiastun 5 serii "O mnie się nie martw"!

"O mnie się nie martw" 5 sezon nowe odcinki od piątku, 2.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Korcz, którego widzowie pokochali jako Dagmara w serialu "Przyjaciółki" dołączył do ekipy "O mnie się nie martw"! I wygląda na to, że jako prawnik Paweł Radecki wywoła spore zamieszanie w kancelarii Kaszuby seniora, który ostatnio zmagał się z problemami kadrowymi i musiał nawet prosić o pomoc swojego syna Marcina (Stefan Pawłowski).

Nie dość bowiem, że Tomek Podhalski (Karol Dziuba) przyjął ofertę pracy w USA i wyjechał z Polski, to jeszcze Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska) zrezygnowała z kariery dla swojego męża Adama (Lesław Żurek).

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Czy Iga będzie w ciąży, a Marcin wyciągnie Krzyśka z więzienia?

Zwiastun 5 sezonu "O mnie się nie martw", który już można zobaczyć na antenie TVP2 nie pozostawia wątpliwości, że nowy bohater oczaruje sobą Martę. Czy Paweł Radecki zaszkodzi związkowi Marty i Krzyśka? To się okaże w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" jesienią 2016.

Pewne jest tylko to, że Krzysiek nie tak łatwo zrezygnuje z uczucia do sekretarki. Szczególnie teraz kiedy Iga (Joanna Kulig) i Marcin będą o krok od ślubu. No właśnie, czy i kiedy para głównych bohaterów weźmie wreszcie ślub?

Z zapowiedzi wynika, że nie wszystko pójdzie po ich myśli. - Mówiłaś, że nie musimy spieszyć się ze ślubem... - powie Kaszuba do ukochanej gdy okaże się, że Iga jednak nie jest w ciąży. - A co? Żałujesz? - dopyta Iga, która zacznie się bać, że Marcin nie chce się z nią ożenić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: