SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin nie wezmą ślubu? - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 5 sezon. Iga i Marcin nie wezmą ślubu? - ZWIASTUN

18.08.2016, godz. 18:30
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig) foto:

Ślub głównych bohaterów serialu "O mnie się nie martw" nie dojdzie do skutku? W premierowym 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga Małecka (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) zaczną dyskusję na temat przyszłości swojego związku. Wyjdzie na jaw, że Iga, wbrew swoim podejrzeniom, wcale nie jest w ciąży. I w związku z tym Marcinowi nie śpieszno będzie do ołtarza.

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 - piątek, 2.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nie będzie ślubu Igi i Marcina w nowym 5 sezonie "O mnie się nie martw"? Zwiastun kolejnych odcinków miłosnych perypetii tej pary sugeruje, że zakochani nie będą w stanie dogadać się w sprawie wspólnej przyszłości. Bo choć od zaręczyn minęło już kilka miesięcy, to wciąż nie wyznaczą daty ślubu. Ale to nie jedyne rozczarowanie. W 1 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" okaże się, że Iga nie jest w ciąży z Marcinem.

Patrz: O mnie się nie martw 5 sezon. Marcin Korcz nowym prawnikiem w kancelarii Kaszuby - ZWIASTUN

Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach 5 serii "O mnie się nie martw"? Kiedy zakochani będą w drodze na ślub Ewelinki (Ewelina Serafin) i Jacka (Dawid Zawadzki) odbędą poważną rozmowę na temat tego kiedy wreszcie się pobiorą. - Mówiłaś, że nie musimy spieszyć się ze ślubem... - powie Kaszuba do ukochanej. - A co? Żałujesz? - dopyta zaniepokojona Iga, która zacznie się bać, że narzeczony chce się wycofać.

Przed ślubem zakochani wstąpią na Żelazną po Irenkę (Hanna Śleszyńska) i Krzyśka (Paweł Domagała), który jest świadkiem. Małecki oświadczy przyjaciołom, że nigdzie się nie wybiera, ale po reprymendzie Igi zmieni zdanie. To jednak dopiero początek kłopotów.

Podczas ceremonii Kaszuba odbierze telefon od prokuratora Góreckiego, który prowadzi sprawę Krzyśka. Razem z Małeckim opuszczą salę. W drodze do prokuratury miną Patrycję, która oskarżyła Krzyśka o molestowanie. Górecki nie będzie miał dobrych wieści - Małeckiego czeka rozprawa. Na szczęście Iga wpadnie na pomysł, jak pomóc byłemu mężowi.

W kancelarii Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk) ruszą darmowe porady prawne i zapanuje chaos. W tym czasie w biurze zjawi się Paweł Radecki (Marcin Korcz), kolega ze studiów Marcina, który właśnie podjął tam pracę. Nowy prawnik dostanie dawny gabinet Tomka (Karol Dziuba). Jeszcze tego samego dnia Iga wda się w konflikt z Pawłem. Wieczorem dawni koledzy wybierą się razem do baru.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 5 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: