SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 5 sezon. Agnieszka Pilszewska matką Igi Małeckiej. Rodzice Igi przywiozą jej posag

O mnie się nie martw 5 sezon. Agnieszka Pilszewska matką Igi Małeckiej. Rodzice Igi przywiozą jej posag

23.09.2016, godz. 13:50
O mnie się nie martw sezon 5 odcinek 5 rodzice Igi - Lucyna (Agnieszka Pilaszewska), Witold (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw sezon 5 odcinek 5 rodzice Igi - Lucyna (Agnieszka Pilaszewska), Witold (Sławomir Orzechowski) foto: TVP2

Agnieszka Pilaszewska w serialu "O mnie się nie martw" w roli matki Igi Małeckiej (Joanna Kulig). W 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" rodzice Igi - Lucyna (Agnieszka Pilaszewska) i Witold (Sławomir Orzechowski) Gajewscy sprawią córce niespodziankę. Bez zapowiedzi przyjadą do Warszawy, by przekazać Idze posag. Jak zareaguje Małecka, kiedy pewnego wieczoru wracając do domu spotka rodziców pod kamienicą? I co najważniejsze - jak przyjmie informację o posagu?

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 4 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lucyna (Agnieszka Pilaszewska) i Witold (Sławomir Orzechowski) Gajewscy przyjadą do Warszawy w 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw". Marcin (Stefan Pawłowski) i Iga będą przepełnieni szcześciem. Nareszcie mogą się wyprowadzić od Ewy (Katarzyna Maciąg) i zamieszkać u siebie. Dodatkowo Marcin dostanie zgodę na kredyt na nowe mieszkanie, które zamierza kupić w tej samej kamienicy przy ul. Żelaznej.

Żeby tego było mało, zjawią się rodzice dziewczyny z niespodzianką dla zakochanych. Przyjadą do stolicy z Mazur z samochodem załadowanym różnymi prezentami. - Słuchaj, Witek, a ty zapakowałeś porcelanę rodową? Żeby oni wiedzieli, że wiesz, dziewczyna sroce spod ogona na polu nie wyleciała - powie matka Igi do męża tuż po tym jak zaparkuję swój wysłużony samochód.

Zobacz: O mnie się nie martw 5 sezon. Iga Małecka szuka sponsora. Marcin zazdrosny o Igę

- A ty te kołdry najlepsze, te puchowe też wzięłaś? (...) Dzwoń do Igi, niech zejdą na dół i pomogą się nam rozpakować -Witold pomyśli o wszystkim, ale to żona zadba o to co najważniejsze. - Ej Witek, Witek! - powie kobieta przyciszonym głosem. - Gdzie masz pieniądze, bo to jest najważniejsze. Co? Nie masz? Witek, jak Boga sczerze kocham, co jest...

I będą tak kontynuować rozmowę, podczas gdy Iga i Marcin, rozłożeni na plaży, będa snuć plany i rozmyślać na nowym mieszkaniem. - Urządzanie mieszkania, remont... Będę chodzić codziennie do Ewki w kapciach - powie rozmarzona dziewczyna, kiedy ukochanemu zacznie dzwonić telefon. Kaszuba zostawi narzeczoną, żeby spotkać się z Pawłem (Marcin Korcz).

Przeczytaj: O mnie się nie martw 5 sezon. Asia wpadnie w oko Pawłowi Radeckiemu

W 4 odcinku 5 sezonu "O mnie się nie martw" Iga przeżyje szok na widok swoich rodziców. Dookoła samochodu będą porozkładane wszystkie rzeczy, które ze sobą przywieźli i wystawili je na ulicę w poszukiwaniu zawieruszonych pieniędzy.- Co wy tu robicie?! - zapyta się, bez słowa przywitania.

- No... Posag ci przywieźliśmy - No to chyba już najwyższy czas, skoro wy kupujecie mieszkanie - Igunia, nie cieszysz się? - odpowiadają rodzice mówiąc na zmianę.

Niestety Małeckiej od razy zrzednie mina. W 4 odcinku "O mnie się nie martw" 5 nie będzie zadowolona z przyjazdu rodziców. Jakie będzie dalsze podejście głównej bohaterki do niespodziewanej wizyty Lucyny i Witolda? Dowiemy się w następnych odcinkach "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: