SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Wypadek ojca Igi. Krzysiek potrąci byłego teścia

O mnie się nie martw 4 sezon. Wypadek ojca Igi. Krzysiek potrąci byłego teścia

28.01.2016, godz. 20:11
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

W nowym 4 sezonie "O mnie się nie martw" Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) ja zwykle zadba o to, by widzowie śmiali się do łez. Iga Małecka (Joanna Kulig) nie uwolni się od byłego męża, który w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wpadnie na pewien szalony pomysł. Zanim to jednak nastąpi doprowadzi do wypadku, w którym ofiarą będzie Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski), ojciec Igi.

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki od marca 2016 w TVP2

Przyjazd ojca Igi do Warszawy w nowym 4 sezonie "O mnie się nie martw" poważnie skomplikuje życie Małeckiej, która będzie chciała się skupić na związku z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski).

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma nieślubnego syna

Witold Gajewski przyjedzie do stolicy z małej wsi na Mazurach bardzo niespodziewanie. I nie od razu odwiedzi swoją córkę i wnuczki. W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" wiosną 2016 najpierw spotka się z byłym zięciem, Krzyśkiem.

Ich spotkanie będzie dość niespodziewane i zacznie się od wypadku. Jak podaje "Świat Seriali" Krzysiek potrąci Witolda furgonetką, którą będzie jechał do sortowni elektrośmieci. Okaże się, że Witold uciekł od żony i zamierza otworzyć własną firmę. Małecki będzie liczył  na to, że były teść weźmie go do spółki. Zaproponuje też, by z nim zamieszkał...

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nie będzie ślubu Igi i Marcina

Krzysiek i ojciec Igi założą razem firmę oferującą bogatym, samotnym paniom różnego rodzaju usługi. Co ciekawe Witold nie przyzna się córce co robi z Małeckim. Będzie bardzo się starał, żeby Iga nie dowiedziała się, że przyjechał do Warszawy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: