SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Tomek odchodzi z kancelarii przez romans Marty i Krzyśka

O mnie się nie martw 4 sezon. Tomek odchodzi z kancelarii przez romans Marty i Krzyśka

01.04.2016, godz. 20:00
KADR SERIALU O MNIE SIĘ NIE MARTW
KADR SERIALU "O MNIE SIĘ NIE MARTW" foto:

Mecenas Tomek Podhalski (Kamil Dziuba) z "O mnie się nie martw" postanowi odejść z kancelarii Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk), bo nie chce już pracować z Martą (Katarzyna Ankudowicz)! Prawnik przyłapał ukochaną z Krzyśkiem Małeckim (Paweł Domagała) i jest pewien, że został zdradzony! W 5 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw"4 Tomek zmieni pracę, ale nie zniknie z życia sekretarki.

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 5 (odc. 44) - piątek, 8.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po powrocie Tomka ze Stanów Zjednoczonych Marta oczekuje od niego poważniejszych deklaracji. Te jednak nie następują. Co gorsza prawnik jest zazdrosny o relację kobiety z Małeckim.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

W 4 odcinku "O mnie się nie martw"4 prawnik był świadkiem dwuznacznej sytuacji w sypialni ukochanej Marty. Schorowana kobieta wezwała na pomoc Krzyśka - Małecki przecież postanowił dorabiać pomagając samotnym kobietom.

Tomek usłyszał ich rozmowę i uznał, że Marta ma romans z Małeckim! Prawnik będzie szalenie zazdrosny, ale nie powie ukochanej, co się dzieje. Po prostu postanowi odejść z pracy i ustąpić drogę rywalowi, który jego zdaniem pragnie Marty.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Krwawa bójka Krzyśka i Tomka o Martę - ZDJĘCIA

W 5 odcinku "O mnie się nie martw" Tomek przyjdzie do gabinetu Marka (Krzysztof Stelmaszyk) i zdecydowanym tonem powie, że odchodzi z kancelarii. Dostał bowiem propozycję współpracy od kontrahenta klientki z USA, którego reprezentował podczas stażu.

- Rozumiem pani Tomku, że oczekujesz pan ode mnie podwyżki - przejdzie do rzeczy Kaszuba senior.
- Informuję, że właśnie przyjąłem ofertę nowej pracy - wyjaśni prawnik, a świadkiem całej rozmowy będzie zszokowana Marta.

Sekretarka nie będzie mogła uwierzyć, że ukochany nie powiedział jej o swoich planach. Chwilę później Tomek zarzuci Marcie, że na boku romansuje z Krzyśkiem Małeckiej. Oczywiście ona wszystkiemu zaprzeczy. Zapyta też Tomka czy ją kocha, ale nie usłyszy odpowiedzi.

To jednak nie koniec Tomasza i jego romansu z Martą. Już w 6 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik rzuci się z pięściami na Krzyśka, żeby odzyskać partnerkę!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: