SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Rozstanie w ostatnim odcinku. Laura i Łukasz nie będą razem

O mnie się nie martw 4 sezon. Rozstanie w ostatnim odcinku. Laura i Łukasz nie będą razem

20.05.2016, godz. 16:00
O mnie się nie martw. Laura Curyło  (Katarzyna Zielińska)
O mnie się nie martw. Laura Curyło  (Katarzyna Zielińska) foto:

Bolesne rozstanie w ostatnim odcinku O mnie się nie martw"! W 13 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Laura (Katarzyna Zielińska) dowie się, że Łukasz Drzewiecki (Jan Wieczorkowski) wcale jej nie kocha! Dla prawniczki to będzie cios prosto w serce. Mimo takiego rozczarowania, mecenas Curyło postanowi nawiązać współpracę z byłym kochankiem, który od teraz będzie jej asystentem.

"O mnie się nie martw" 4 sezon ostatni odcinek 13 - piątek, 3.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw" Laura i Łukasz wrócili do siebie po wielu perypetiach. Mężczyzna zostawił ją dla innej kobiety ot tak, z dnia na dzień. Potem w niefortunnym wypadku doprowadził do śmierci nowej wybranki i po odsiadce w więzieniu zaczął prowadzić niebezpieczne gierki z prawem podając się za kogoś innego.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko, ale bez ślubu w ostatnim odcinku

W finałowym odcinku "O mnie się nie martw"3 Laura rozpoznała w oszuście swojego byłego kochanka i postanowiła do niego wrócić. Zakochani dali sobie drugą szansę. Wydawać by się mogło, że to związek marzeń. Ta sama praca, ta sama pasja początkowo ich łączyły. Teraz to stanie się powodem ich kłótni.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin nie uwolni się od Kingi

W 13 odcinku "O mnie się nie martw"4 w kancelarii Marcina (Stefan Pawłowski) dojdzie do poważnej kłótni między Laurą i Łukaszem. Drzewiecki przyjmie od ukochanej propozycję pracy. Uzna, że to nie jest dla niego żadna ujma, ale nie może już więcej udawać, że ją kocha! Te słowa będą dla prawniczki ciosem w serce. Czy Laura zdoła zapomnieć o tym co czuje do Łukasza i zacznie traktować go tylko jak swojego asystenta?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: