SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Paweł Domagała uwielbia rozśmieszać ludzi jako Krzysiek Małecki

O mnie się nie martw 4 sezon. Paweł Domagała uwielbia rozśmieszać ludzi jako Krzysiek Małecki

19.03.2016, godz. 02:30
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 2. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała), Witold Gajewski (Sławomir Orzechowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Paweł Domagała w serialu "O mnie się nie martw" już od czterech sezonów gra Krzyśka Małeckiego, byłego męża Igi (Joanna Kulig). W tak krótkim czasie podbił serca widzów, a Krzysiek ze swoimi tekstami stał się postacią kultową.

"O mnie się nie martw" 4 sezon w każdy piątek o godz. 20.40 w TVP2

- Chciałbym, aby to 5 minut trwało jak najdłużej, ale to nie do końca ode mnie zależy - mówi Paweł Domagała w rozmowie z se.tv. - Robię wszystko, by nie osiadać na laurach. Staram się rzetelnie wykonywać swoją pracę. Każda nowa propozycja, każdy nowy dzień zdjęciowy to dla mnie ogromna radość, bo uwielbiam to, co robię.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Krzysiek i ojciec Igi rozkręcają interes, który skusi kobiety

Domagała kojarzony jest głównie z rolami komediowymi. - Bardzo lubię rozśmieszać ludzi. To jest dla mnie ogromna przyjemność. Ja nie boję się zaszufladkowania. Mam taką teorię, że aby w ogóle zacząć, to trzeba dać się zaszufladkować, a potem poszerzać tę szufladę - stwierdza Domagała.

- Nie będę nagle chciał udowadniać, że jestem wybitnym aktorem dramatycznym. Być może jestem, być może nie. Sam tego nie wiem. Ale nie uciekam od łatki aktora komediowego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: